Gå til hovedindhold

HIK VISION Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion

HIK VISIONElektronikEAN: 6931847172831
Pris fra 3.377 krtil 5.222 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.845 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3377 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion
3.377 kr
Til butik
Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 12
Artikel nr.: DS-7608NI-M2
EAN: 6931847172831
Varenr.: 10422248
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision 8-ch 1U 8K NVR
4.119 kr
Til butik
Hikvision 8-ch 1U 8K NVR billede

Produktinformation

Hikvision 8-ch 1U 8K NVR (DS-7608NI-M2) Oplev avanceret overvågning med Hikvision 8-channel 1U 8K NVR, modelnummer DS-7608NI-M2. Denne netværksvideoptager (NVR) understøtter op til 8 kanaler og leverer ultra-høj opløsning på 8K, hvilket sikrer skarpe og d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Netværksvideorecordere (NVR)
EAN: 6931847172831
Varenr.: 25343
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 Standalone NVR
5.222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.377 kr3.377 krKøb
2Ultrashop4.119 kr4.119 krKøb
3CompuMail DK5.222 kr5.222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion i 164 dage. Laveste pris i perioden er 3.073 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 5.234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.876 kr.

Den nuværende pris på 3.377 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Hikvision Ultra Series DS-7608NI-M2 - NVR - 8 kanaler - netværket - 1U - rackversion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.377 kr165 kr (5%)
29. maj 20263.542 kr165 kr (5%)
28. maj 20263.377 kr165 kr (5%)
27. maj 20263.542 kr165 kr (5%)
26. maj 20263.377 kr165 kr (5%)
25. maj 20263.542 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.543 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.542 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.547 kr572 kr (14%)
19. maj 20264.119 kr1.115 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret