Gå til hovedindhold

HIK VISION Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke

HIK VISIONEAN: 6931847198831
Pris fra 1.371 krtil 2.632 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.261 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1371 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HIKVISION DS-KB8113-IME1(B) IP-dørklokke
1.371 kr
Til butik
HIKVISION DS-KB8113-IME1(B) IP-dørklokke billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: Samtaleanlæg & tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: DS-KB8113-IME1(B)
EAN: 6931847198831
Varenr.: 10285059
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke
2.632 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.371 kr1.371 krKøb
2CompuMail DK2.632 kr2.632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.077 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.808 kr.

Den nuværende pris på 1.371 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-KB8113-IME1(B) Dørringeklokke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20261.371 kr1.261 kr (48%)
20. feb. 20262.632 kr1.537 kr (140%)
17. feb. 20261.095 kr1.537 kr (58%)
13. feb. 20262.632 kr1.537 kr (140%)
12. feb. 20261.095 kr1.537 kr (58%)
11. feb. 20262.632 kr125 kr (5%)
9. feb. 20262.507 kr1.412 kr (129%)
8. feb. 20261.095 kr1.412 kr (56%)
6. feb. 20262.507 kr1.412 kr (129%)
5. feb. 20261.095 kr1.412 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret