Gå til hovedindhold

Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels

HikvisionEAN: 6942160489841
Pris fra 1.456 krtil 2.589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.133 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.159 kr 24. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1456 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series (All) DS-7604NXI-K1/4P - NVR - netværket
1.456 kr
Til butik
Hikvision Pro Series (All) DS-7604NXI-K1/4P - NVR - netværket billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: Blu-ray & DVD
Farve: 3
Artikel nr.: DS-7604NXI-K1/4P
EAN: 6942160489841
Varenr.: 8729425
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) Standalone NVR
1.459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels
1.962 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision 4-ch PoE 1U K Series AcuSense
2.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.456 kr1.456 krKøb
2CompuMail DK1.459 kr1.459 krKøb
3Proshop DK1.962 kr1.962 krKøb
4Ultrashop2.589 kr2.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.159 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.712 kr.

Den nuværende pris på 1.456 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Hikvision Pro K Series with AcuSense DS-7604NXI-K1/4P(D) - standalone NVR - 4 channels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.456 kr297 kr (26%)
24. maj 20261.159 kr280 kr (19%)
23. maj 20261.439 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.428 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.439 kr60 kr (4%)
17. maj 20261.499 kr60 kr (4%)
13. maj 20261.439 kr60 kr (4%)
7. maj 20261.499 kr60 kr (4%)
5. maj 20261.439 kr145 kr (9%)
3. maj 20261.584 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret