Gå til hovedindhold

HIK VISION Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid

Pris fra 19.063,34 krtil 20.635 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.571,66 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19063.34 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid
19.063,34 kr
Til butik
Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: Overvågningsudstyr
Farve: 1
Artikel nr.: DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm)
EAN: 6942160420141
Varenr.: 20784496
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HIKVISION DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm) Solarkamera 4MP AcuSense
20.635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK19.063,34 kr19.262,34 krKøb
2CompuMail DK20.635 kr20.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid i 131 dage. Laveste pris i perioden er 19.063,34 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 21.972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.755 kr.

Den nuværende pris på 19.063,34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Hikvision DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm), IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Ledningsført, 120 dB, Væg/pole, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202619.063,34 kr175 kr (1%)
27. apr. 202619.238,34 kr21,07 kr (0%)
25. apr. 202619.259,41 kr170,52 kr (1%)
24. apr. 202619.088,89 kr21,08 kr (0%)
19. apr. 202619.067,81 kr3 kr (0%)
15. apr. 202619.070,81 kr1,53 kr (0%)
4. mar. 202619.072,34 kr2.899,66 kr (13%)
3. mar. 202621.972 kr7 kr (0%)
24. jan. 202621.965 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret