Gå til hovedindhold

Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U

Pris fra 4.409 krtil 6.359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.950 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.685 kr 31. maj

Sammenlign priser på Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U
4.409 kr
Til butik
Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: Blu-ray & DVD
Farve: 6
Artikel nr.: DS-7616NXI-I2/16P/S(
EAN: 6942160426273
Varenr.: 8725570
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksoptager Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S
4.499 kr
Til butik
Netværksoptager Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S billede

Produktinformation

Effektiv netværksoptager til videoovervågningHikvision DS-7616NXI-I2/16P/S er en stabil netværksoptager til professionelle og private, der ønsker enkel styring af deres overvågningskameraer. Enheden samler og gemmer video fra dine kameraer, så du får et samlet overblik og kan afspille optagelser, når det er nødvendigt. Det slanke, diskrete design passer ind i både virksomhed og hjem.Tilbehør til overvågningskameraerSom central del af et kamerasystem gør denne optager det nemt at administrere flere kanaler, gennemse tidslinjer og organisere optagelser. Den er oplagt til butikker, kontorer, mindre virksomheder og boligkomplekser, hvor sikkerhed og dokumentation er vigtig.Sikker brug og håndteringFor korrekt bortskaffelse skal produktet afleveres som elektronikaffald i henhold til lokale regler. Undgå fugt og ekstreme temperaturer for at sikre drift og levetid.Produkttype: Netværksoptager (til videoovervågning)Model: DS-7616NXI-I2/16P/SBrand: Hikvision...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 4.41g
EAN: 6942160426273
Varenr.: 1920738
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksoptager Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S
4.519 kr
Til butik
Netværksoptager Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 4.41g
EAN: 6942160426273
Varenr.: 1920738
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S(STD)(E)
6.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.409 kr4.409 krKøb
2Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
3Vivas DK4.519 kr4.598 krKøb
4Ultrashop6.359 kr6.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U

PriceData har fulgt prisen på Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.685 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 9.560 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.487 kr.

Den nuværende pris på 4.409 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Hikvision AcuSense Series DS-7616NXI-I2/16P/S - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.409 kr454 kr (11%)
1. jun. 20263.955 kr270 kr (7%)
31. maj 20263.685 kr268 kr (7%)
30. maj 20263.953 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.954 kr2 kr (0%)
28. maj 20263.952 kr2 kr (0%)
27. maj 20263.950 kr2 kr (0%)
26. maj 20263.952 kr2 kr (0%)
25. maj 20263.950 kr2 kr (0%)
24. maj 20263.952 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret