Gå til hovedindhold

Boligcenter Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158840950
Pris fra 1.169 krtil 1.949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.159 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ
-27%1.169 kr
Før 1.607 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne højskab er en opbevaringsløsning, der hænger på væggen og hjælper dig med at optimere din stue samtidig med at det ser stylish ud. Det rektangulære design og materialet i konstrueret træ giver et holdbart, men elegant look, ideelt til dem, der vil have funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. Med sin simpelt design og holdbare materiale passer dette højskab godt ind i enhver indretning og giver både praktisk opbevaring og lækkert udseende. Materiale: Højskabet er lavet af stærkt konstrueret træ og klarer daglig brug. Materialets holdbarhed sikrer, at det ser godt ud samtidig med, at det tilbyder pålidelige opbevaringsmuligheder hele året. Konstrueret træ er kendt for sin holdbarhed, hvilket gør det til et smart valg for både funktion og stil. Inkluderede komponenter: Dette moderne højskab kommer med en skænk og en top, der maximerer fleksibiliteten i opbevaringen. Dets væghængte design sparer plads på gulvet og giver masser af opbevaring gennem hylder og en hængslet dør. Disse komponenter arbejder sammen for at skabe alsidige og effektive opbevaringsløsninger. Egenskaber /funktion /design: Med fokus på enkelhed og anvendelighed komplementerer den moderne stil ved dette højskab mange hjemmeindretninger. Dens stilfulde elegance ses i de rene linjer og minimalt dekoration, hvilket gør det til et alsidigt møbel, der løfter rummets look uden at overmande det. Det er et praktisk valg for dem, der sætter pris på funktionalitet sammen med design. Anbefalede anvendelser: Perfekt til stuen, dette højskab er ideelt til at organisere bøger, dekorative genstande eller daglige nødvendigheder. Dets væghængte design er ideelt til små rum, hvor gulvpladsen er begrænset, og tilbyder en smart opbevaringsløsning, der kombinerer stil og funktion. Pleje og vedligeholdelse: Samlingen kræver to personer og en skruetrækker, ifølge producentens instruktioner. Det sikrer, at det er s...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 50g
EAN: 8721158840950
Varenr.: 1578679
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ
-27%1.190 kr
Før 1.627 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne højskab er en opbevaringsløsning, der hænger på væggen og hjælper dig med at optimere din stue samtidig med at det ser stylish ud. Det rektangulære design og materialet i konstrueret træ giver et holdbart, men elegant look, ideelt til dem, der vil have funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. Med sin simpelt design og holdbare materiale passer dette højskab godt ind i enhver indretning og giver både praktisk opbevaring og lækkert udseende. Materiale: Højskabet er lavet af stærkt konstrueret træ og klarer daglig brug. Materialets holdbarhed sikrer, at det ser godt ud samtidig med, at det tilbyder pålidelige opbevaringsmuligheder hele året. Konstrueret træ er kendt for sin holdbarhed, hvilket gør det til et smart valg for både funktion og stil. Inkluderede komponenter: Dette moderne højskab kommer med en skænk og en top, der maximerer fleksibiliteten i opbevaringen. Dets væghængte design sparer plads på gulvet og giver masser af opbevaring gennem hylder og en hængslet dør. Disse komponenter arbejder sammen for at skabe alsidige og effektive opbevaringsløsninger. Egenskaber /funktion /design: Med fokus på enkelhed og anvendelighed komplementerer den moderne stil ved dette højskab mange hjemmeindretninger. Dens stilfulde elegance ses i de rene linjer og minimalt dekoration, hvilket gør det til et alsidigt møbel, der løfter rummets look uden at overmande det. Det er et praktisk valg for dem, der sætter pris på funktionalitet sammen med design. Anbefalede anvendelser: Perfekt til stuen, dette højskab er ideelt til at organisere bøger, dekorative genstande eller daglige nødvendigheder. Dets væghængte design er ideelt til små rum, hvor gulvpladsen er begrænset, og tilbyder en smart opbevaringsløsning, der kombinerer stil og funktion. Pleje og vedligeholdelse: Samlingen kræver to personer og en skruetrækker, ifølge producentens instruktioner. Det sikrer, at det er stabilt og holder længe. For at vedligeholde overfladen, skal du tørre den med en klud, og undgå hårde kemikalier, der kan skade finishen. Regelmæssig vedligeholdelse hjælper dit højskab med at bevare sin flotte fremtoning og funktionalitet. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 69.5 x 34 x 180 CM (L x B x H)Med hængslet dør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sideskab1 x Top til højskab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 69.5 x 34 x 180 cm
Vægt: 50g
EAN: 8721158840950
Varenr.: 1578679
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ
-27%1.190 kr
Før 1.627 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard Vægmonteret 2 stk Sort eg Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 69.5 x 34 x 180 cm
Vægt: 50g
EAN: 8721158840950
Varenr.: 1578679
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
2Livera DK1.190 kr1.259 krKøb
3Vivas DK1.190 kr1.259 krKøb
4BoligRetning1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.129 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 1.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.178 kr.

Den nuværende pris på 1.169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Highboard Sort Eg 69,5 X 34 X 180 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.169 kr20 kr (2%)
5. maj 20261.189 kr20 kr (2%)
26. mar. 20261.209 kr50 kr (4%)
25. mar. 20261.159 kr50 kr (4%)
24. mar. 20261.209 kr50 kr (4%)
22. mar. 20261.159 kr50 kr (4%)
4. feb. 20261.209 kr80 kr (7%)
2. feb. 20261.129 kr80 kr (7%)
1. feb. 20261.209 kr80 kr (7%)
31. jan. 20261.129 kr80 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret