Gå til hovedindhold

Boligcenter Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721288456717
Pris fra 779 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ
-39%779 kr
Før 1.280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne sideboard handler om at blande funktionalitet med stil, hvilket gør det til et super valg til spise- eller stuer, der ønsker et minimalistisk look. Med sin rektangulære form og konstruerede træ, giver det en perfekt kombination af moderne stil og praktisk opbevaring. Det ser skarpt ud sammen med forskellige indretningsstile og tilbyder en essentiel opbevaringsløsning til dine spisebehov eller stue-nips. Smart Materiale: Bygget af konstrueret træ, så dette møbel er både robust og glat. Stærkt og pålideligt, det er en super løsning for møbler. Og det er også mere miljøvenligt for dem, der tænker på planeten.Funktionelle Elementer: Sidebordet har hylder i konstrueret træ, perfekt til at sortere tallerkener, bøger eller skrammel. De 90° hængslet døre gør det let at nå dine ting, så det er hurtigt at finde det, du skal bruge.Nemme Funktioner: Med et enkelt design er der masser af opbevaringsplads, hvilket gør det praktisk for dem, der vil rydde op uden at miste stilen. De moderne håndtag giver et let touch og gør det super nemt at anvende.Masser af Anvendelse: Dette sideboard er ikke kun til spiseværelset; det fungerer også godt i stuen eller kontoret. Det er fleksibelt nok til at klare forskellige opbevaringsbehov, fra service til kontorartikler.Nem Samling: Du skal have to personer til at samle det, da det er lidt stort, og værktøjer som skruetrækker og hammer er nødvendige. En boremaskine og et målebånd ville også være nyttige for at sikre, at det hele bliver gjort korrekt, så du ender med et stabilt møbel. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træMed hængslet dør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:2 x Højskab...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 34.7g
EAN: 8721288456717
Varenr.: 1701121
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ
-39%799 kr
Før 1.300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 31 x 70 cm
Vægt: 34.7g
EAN: 8721288456717
Varenr.: 1701121
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ
-39%799 kr
Før 1.300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Highboard 2 stk Sort eg 60 x 31 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 31 x 70 cm
Vægt: 34.7g
EAN: 8721288456717
Varenr.: 1701121
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ
-19%1.099 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK779 kr779 krKøb
2Livera DK799 kr868 krKøb
3Vivas DK799 kr868 krKøb
4BoligRetning1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 846 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Highboard 2 Dele Sort Eg 60 X 31 X 70 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026779 kr100 kr (11%)
4. feb. 2026879 kr70 kr (9%)
2. feb. 2026809 kr70 kr (8%)
1. feb. 2026879 kr70 kr (9%)
31. jan. 2026809 kr70 kr (8%)
29. jan. 2026879 kr70 kr (9%)
28. jan. 2026809 kr69 kr (8%)
26. jan. 2026878 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026879 kr40 kr (5%)
20. jan. 2026839 kr40 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret