Gå til hovedindhold

HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black

HH SimonsenKamme og børsterEAN: 5713052003923
Pris fra 147 krtil 275 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,3 kr 24. apr.

Sammenlign priser på HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
HH Simonsen Gloss Air Brush - sort
-26%147 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HH Simonsen Gloss Air Brush - sort billede

Produktinformation

HH Simonsen Gloss Air Brush - Black er en smart hårbørste, som gør det muligt at redde sig til et sundere og mere glansfuldt hår, samtidig med at opnår en reduceret tørretid. Den er nemlig skabt i et 'luftigt design', som sikrer optimal luftgenn

Produktspecifikationer

Mærke: HH Simonsen
Kategori: Combs & Brushes
EAN: 5713052003923
Varenr.: 88565
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black
199,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
HH Simonsen Gloss Air Brush Rubber Black
275 kr
Til butik
HH Simonsen Gloss Air Brush Rubber Black billede

Produktinformation

Det luftige design gør, at luftstrømmene kan passere frit og giver en superhurtig og effektiv føntørring, samtidig med at du udreder håret. HH Simonsen Air Brush, Black kan reducere tørretiden med op til 35 %, og kortere tørretid betyder færre varmeskader på håret. Børsten er varmebestandig, og de fleksible Smartflex-børstepigge glider let gennem håret, hvilket også gør den velegnet til at rede vådt hår ud med minimal risiko for knækkede hårstrå. HH Simonsen Gloss Air Brush Rubber Black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HH Simonsen
Artikel nr.: 765117
EAN: 5713052003923
Varenr.: 1146-260-0000

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk147 kr147 krKøb
2Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black

PriceData har fulgt prisen på HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black i 173 dage. Laveste pris i perioden er 139,3 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HH Simonsen Hårbørste - Gloss Air Brush - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026147 kr22 kr (13%)
28. apr. 2026169 kr29,7 kr (21%)
24. apr. 2026139,3 kr29,7 kr (18%)
23. apr. 2026169 kr29,7 kr (21%)
20. apr. 2026139,3 kr29,7 kr (18%)
7. apr. 2026169 kr19,75 kr (13%)
5. apr. 2026149,25 kr19,75 kr (12%)
4. apr. 2026169 kr19,75 kr (13%)
30. mar. 2026149,25 kr19,75 kr (12%)
12. mar. 2026169 kr30 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret