Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort

HansgroheSanitetEAN: 4059625534489
Pris fra 2.917 krtil 3.206,66 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 289,66 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.609 kr 18. mar.

Sammenlign priser på HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2917 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort
2.917 kr
Til butik
HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 10432885
EAN: 4059625534489
Varenr.: 21642825
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S brusesæt, vandbesparende, mat sort
3.199 kr
Til butik
Hansgrohe Pulsify Select S brusesæt, vandbesparende, mat sort billede

Produktinformation

Indhyl kroppen i bløde dråber fra Pulsify Select S brusesæt Hvad er bedre end at slutte dagen med et afslappende bad, der får kroppen til at falde til ro? Det skulle da lige være at gøre det med en håndbruser, der har hele tre stråletyper, som vil overdyn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruseren
Farve: black
Størrelse: 105 mm (shower head), 65 cm (shower rail), 1600 mm
EAN: 4059625534489
Varenr.: 722136801
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S brusesæt, vandbesparende, mat sort
3.199 kr
Til butik
Hansgrohe Pulsify Select S brusesæt, vandbesparende, mat sort billede

Produktinformation

Omslut din krop i blide dråber med Pulsify Select S brusesæt Er der noget bedre end at afslutte dagen med et beroligende bad, der lader kroppen slappe helt af? Forestil dig så dette med en håndbruser, der tilbyder tre forskellige stråletyper, fyldt med mi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: black
Størrelse: 105 mm (shower head), 65 cm (shower rail), 1600 mm
EAN: 4059625534489
Varenr.: 722136801
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANSGROHE Pulsify Select S HG Pulsify Select S Brusersystem til
3.206,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.917 kr2.917 krKøb
2BilligVVS DK3.199 kr3.199 krKøb
3CompletVVS3.199 kr3.199 krKøb
4EL-GROSSISTEN3.206,66 kr3.206,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort

PriceData har fulgt prisen på HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.609 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.800 kr.

Den nuværende pris på 2.917 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HG Pulsify Select S - Brusesystem 105 m. termostat & bruserstang 65 cm Mat Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.917 kr38 kr (1%)
26. maj 20262.879 kr38 kr (1%)
24. maj 20262.917 kr38 kr (1%)
17. maj 20262.879 kr38 kr (1%)
16. maj 20262.917 kr38 kr (1%)
12. maj 20262.879 kr38 kr (1%)
11. maj 20262.917 kr38 kr (1%)
5. maj 20262.879 kr117 kr (4%)
3. maj 20262.762 kr63 kr (2%)
3. apr. 20262.699 kr90 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret