Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625522301
Pris fra 1.714,99 krtil 2.237 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 522,01 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.475 kr 14. mar.

Sammenlign priser på HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1714.99 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Element kar/brusetermostat, blank krom
1.714,99 kr
Til butik
Hansgrohe Ecostat Element kar/brusetermostat, blank krom billede

Produktinformation

Få den perfekte vandtemperatur med Ecostat Element kararmaturHvad vil være bedre end et karbad med en helt perfekt temperatur efter en lang dag? Med et Hansgrohe Ecostat Element kar- og brusearmatur får du en konstant vandtemperatur takket være armaturets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4059625522301
Varenr.: 15842755674447
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Element kararmatur, krom
2.099 kr
Til butik
Hansgrohe Ecostat Element kararmatur, krom billede

Produktinformation

Få den perfekte vandtemperatur med Ecostat Element kararmatur Hvad vil være bedre end et karbad med en helt perfekt temperatur efter en lang dag? Med et Hansgrohe Ecostat Element kar- og brusearmatur får du en konstant vandtemperatur takket være armaturet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badekarret
Farve: chrome
EAN: 4059625522301
Varenr.: 722135004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Element kararmatur, krom
2.199 kr
Til butik
Hansgrohe Ecostat Element kararmatur, krom billede

Produktinformation

Opnå den ideelle vandtemperatur med Ecostat Element kararmatur Forestil dig et karbad med den helt ideelle temperatur efter en travl dag. Med Hansgrohe Ecostat Element kar- og brusearmatur sikres du en stabil vandtemperatur gennem den avancerede, termosta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Kar & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4059625522301
Varenr.: 722135004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom
2.237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.714,99 kr1.714,99 krKøb
2BilligVVS DK2.099 kr2.099 krKøb
3CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.237 kr2.237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom

PriceData har fulgt prisen på HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.475 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.783 kr.

Den nuværende pris på 1.714,99 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HG Ecostat Element termostat - Kar-/brus uden rosetter og forskruninger Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.714,99 kr84,01 kr (5%)
17. maj 20261.799 kr438 kr (20%)
16. maj 20262.237 kr438 kr (24%)
12. maj 20261.799 kr300 kr (14%)
11. maj 20262.099 kr300 kr (17%)
9. maj 20261.799 kr21,1 kr (1%)
7. maj 20261.777,9 kr21,1 kr (1%)
6. maj 20261.799 kr21,1 kr (1%)
3. apr. 20261.777,9 kr302,9 kr (21%)
14. mar. 20261.475 kr302,9 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret