Gå til hovedindhold

H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål

H.F. HansenAfløbEAN: 5703862010303
Pris fra 469 krtil 587,79 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 118,79 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 443 kr 30. maj

Sammenlign priser på H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål
469 kr
Til butik
H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

209 mm. firkantet rist m/ramme 230 mm. af rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: H.F. Hansen
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
Størrelse: 230x230 mm
EAN: 5703862010303
Varenr.: 153872209
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål
485 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
209 mm Firkantet rist med ramme
559 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rist/ramme 230/209 MM Rustfri Stål
581 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
209 mm Firkantet rist med ramme
587,79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS469 kr469 krKøb
2BilligVVS DK485 kr485 krKøb
3CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
4Elvvs.dk581 kr581 krKøb
5EL-GROSSISTEN587,79 kr587,79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål i 166 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 469 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for H.F. Hansen afløbsrist, rist og ramme, 230x230 mm, rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026469 kr26 kr (6%)
30. maj 2026443 kr4 kr (1%)
26. maj 2026447 kr38 kr (8%)
24. maj 2026485 kr38 kr (9%)
17. maj 2026447 kr73 kr (14%)
16. maj 2026520 kr73 kr (16%)
12. maj 2026447 kr38 kr (8%)
11. maj 2026485 kr38 kr (9%)
18. apr. 2026447 kr38 kr (8%)
17. apr. 2026485 kr38 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret