Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4

Pris fra 4.522 krtil 14.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10.477 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4522 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba AP-535 (RW) Trådløs forbindelse Hvid
4.522 kr
Til butik
HPE Aruba AP-535 (RW) Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

HPE Aruba AP-535 (RW) - Campus - trådløs forbindelse - ZigBee, Bluetooth, Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JZ336A
EAN: 0190017232751
Varenr.: 994653540
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4
4.522 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HPE Aruba AP-535 (RW) - indendørs Wi‑Fi 6 access point
-30%5.599 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HPE Aruba AP-535 (RW) - indendørs Wi‑Fi 6 access point billede

Produktinformation

Hurtigt og stabilt access point til professionelt netværkHPE Aruba AP‑535 (RW) er et indendørs Wi‑Fi 6 access point til kontor, skole og campusmiljøer, hvor mange brugere skal på samtidig. Med Multi User MIMO, avanceret modulering op til 1024‑QAM og en samlet maksimal datahastighed på op til 3,55 Gbit/s leverer det høj ydeevne på både 2,4 og 5 GHz-båndet.Fleksibel installation og nem administrationEnheden kan monteres i loft eller på væg og har integrerede, omni‑direktionelle antenner. Den drives via PoE og kan administreres on‑premises, i offentlig cloud, i VPC eller som tjeneste - så du kan vælge den model, der passer til dit netværk.Trådløse standarder: IEEE 802.11ax, 802.11mcDatahastighed samlet: op til 3,55 Gbit/sMax 5 GHz: 2,402 Gbit/sMax 2,4 GHz: 1,148 Gbit/sMIMO: Multi User MIMOModulation: BPSK, QPSK, CCK, 16/64/256/1024‑QAMSpektrumsmetode: OFDM, DSSSLAN-hastighed: 5.000 Mbit/sPorte: 2 × RJ‑45 (Ethernet), 1 × USB 2.0 Type‑APoE: JaSikkerhed: WPA, WPA2, WMMPlacering: Loft eller væg, indendørsKabel-låseslot: KensingtonAntennetype: Integreret, omni, 4 stk., max gain 5,4 dBiStrømforbrug (maks.): 23,3 WDriftstemp.: 0 – 50 °C; Luftfugtighed: 5 – 93 %Opbevaringstemp.: −40 – 70 °CMål (H × B × D): 5,7 × 24,0 × 24,0 cmVægt: 1,0 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Access Points
Vægt: 1.89g
EAN: 0190017232751
Varenr.: 2165955
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HPE Aruba AP-535 (RW) - indendørs Wi‑Fi 6 access point
-30%5.619 kr
Før 8.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise AP-535 Access Point
5.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Ap-535 (rw)
14.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.522 kr4.522 krKøb
2Proshop DK4.522 kr4.522 krKøb
3Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
4Vivas DK5.619 kr5.698 krKøb
5Ultrashop5.719 kr5.719 krKøb
6Dustin DK14.999 kr15.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.340 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 9.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.440 kr.

Den nuværende pris på 4.522 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.522 kr23 kr (1%)
29. maj 20264.545 kr1 kr (0%)
28. maj 20264.546 kr319 kr (7%)
26. maj 20264.865 kr23 kr (0%)
25. maj 20264.888 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.889 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.912 kr1 kr (0%)
22. maj 20264.913 kr24 kr (0%)
21. maj 20264.937 kr24 kr (0%)
20. maj 20264.961 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret