Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

Pris fra 6.573 krtil 12.874 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6.301 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.711 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6573 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba AP-565 Access Point RW 802.11ax Dual 2x2:2 Radio Integrated Omni Antenna Outdoor
6.573 kr
Til butik
HPE Aruba AP-565 Access Point RW 802.11ax Dual 2x2:2 Radio Integrated Omni Antenna Outdoor billede

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 1
Artikel nr.: S55077678
EAN: 0190017447346
Varenr.: 21237025
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-565 Access Point
7.049 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-565 Access Point billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-565 Access Point Opgrader dit netværk med Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-565 Access Point, designet til effektiv og pålidelig trådløs dækning i både kontor- og udendørsmiljøer. Dette access point tilbyder avanceret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 0190017447346
Varenr.: 67727
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba AP-565 (RW) Trådløs forbindelse Hvid
7.051 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-565 (RW) 802.11ax Dual 2x2:2 Radio Integrated Omni Antenna Outdoor AP
7.442 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point HPE Aruba Networking AP-565 (RW) 802.11ax, udendørs, integrerede omni-antenner
-1%8.799 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point HPE Aruba Networking AP-565 (RW) 802.11ax, udendørs, integrerede omni-antenner
-1%8.819 kr
Før 8.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
12.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.573 kr6.573 krKøb
2Ultrashop7.049 kr7.049 krKøb
3CompuMail DK7.051 kr7.051 krKøb
4Proshop DK7.442 kr7.442 krKøb
5Boligcenter DK8.799 kr8.799 krKøb
6Vivas DK8.819 kr8.898 krKøb
7Dustin DK12.874 kr12.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

PriceData har fulgt prisen på Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 5.149 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 7.051 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.190 kr.

Den nuværende pris på 6.573 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Hpe Aruba Networking Ap-565 (rw) 802.11ax Dual 2x2 Radio Integrated Omni Antennas Outdoor Ap 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.573 kr476 kr (7%)
25. maj 20267.049 kr2 kr (0%)
24. maj 20267.051 kr2 kr (0%)
19. maj 20267.049 kr2 kr (0%)
18. maj 20267.051 kr222 kr (3%)
17. maj 20266.829 kr36 kr (1%)
15. maj 20266.865 kr37 kr (1%)
13. maj 20266.902 kr1 kr (0%)
12. maj 20266.903 kr74 kr (1%)
11. maj 20266.977 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret