Gå til hovedindhold

Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm

HellbergSikkerhedshjelmeEAN: 7391441004881

Sammenlign priser på Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 766.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sector ventileret sikkerhedshjelm Grå
766,25 kr
Til butik
Sector ventileret sikkerhedshjelm Grå billede

Produktinformation

Sector sikkerhedshjelm fra Hellberg er en professionel hjelm, designet til pålidelig beskyttelse, god komfort og alsidighed. Det dynamiske ophængninssystem Dynamic Cradle System (DCM™), sikrer optimal pasform, mens den avancerede ventilation og det just...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 7391441004881
Varenr.: 588579
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm
766,25 kr
Til butik
Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm billede

Produktinformation

Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm er udviklet til professionelle brugere, der har brug for pålidelig hovedbeskyttelse kombineret med høj komfort og fleksibi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 7391441004881
Varenr.: 55489007288696

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk766,25 kr766,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten766,25 kr766,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm i 88 dage. Den nuværende pris er 766,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Hellberg Sector ventileret sikkerhedshjelm komfort, ventilation og fleksibel beskyttelse - Grå | Sikkerhedshjelme | Hellberg Sector | Sikkerhedshjelm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar. 2026766,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret