Gå til hovedindhold

Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol

HellbergSikkerhedshandskerEAN: 7391441004126
Pris fra 10.132,75 krtil 15.185,85 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5.053,1 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10132.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn Local 2 Hovedbøjle kommunikationsradio
-31%10.132,75 kr
Før 14.587,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn Local 2 Hovedbøjle kommunikationsradio billede

Produktinformation

Local 2 er et høreværn og trådløst headset med indbygget kommunikationsradio, der giver en rækkevidde på op til 3 km. Den licensfrie PMR 446 MHz-teknologi muliggør effektiv kommunikation mellem et ubegrænset antal headsets eller arbejdsgrupper, og for yde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Elektroniske høreværn
EAN: 7391441004126
Varenr.: 587886
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol
15.185,85 kr
Til butik
Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol billede

Produktinformation

Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio er det perfekte valg til dig, der arbejder i støjende miljøer og har brug for effektiv kommunikation med dine kollegaer. Med en rækkevi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441004126
Varenr.: 48115592921425

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk10.132,75 kr10.132,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten15.185,85 kr15.185,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol i 184 dage. Laveste pris i perioden er 8.299 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 15.185,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.286 kr.

Den nuværende pris på 10.132,75 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Hellberg Local 2 høreværn med indbygget kommunikationsradio | Høreværn | Elektroniske høreværn | Indbygget ladekontrol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202610.132,75 kr5.053,1 kr (33%)
30. maj 202615.185,85 kr5.053,1 kr (50%)
23. maj 202610.132,75 kr5.053,1 kr (33%)
22. maj 202615.185,85 kr5.053,1 kr (50%)
15. maj 202610.132,75 kr5.053,1 kr (33%)
14. maj 202615.185,85 kr5.053,1 kr (50%)
2. maj 202610.132,75 kr5.053,1 kr (33%)
1. maj 202615.185,85 kr5.053,1 kr (50%)
18. apr. 202610.132,75 kr5.053,1 kr (33%)
17. apr. 202615.185,85 kr5.053,1 kr (50%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret