Gå til hovedindhold

Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT

HellbergHøreværnEAN: 7391441003624
Pris fra 155,75 krtil 205 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,25 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137,82 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn Junior Pink med hovedbøjle 90-95 dB
-24%155,75 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn Junior Pink med hovedbøjle 90-95 dB billede

Produktinformation

Hellberg Junior er et høreværn, der er specialdesignet til børn. Det er perfekt til skole- og hobbyaktiviteter, koncerter, plæneklipning eller sportsbegivenheder. Hovedbøjlen fordeler trykket jævnt rundt om ørerne, og de bløde ørepuder øger komforten. Fre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Passive høreværn
EAN: 7391441003624
Varenr.: 587823
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT
205 kr
Til butik
Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB Hellberg Junior høreværn i pink er det perfekte valg til skole- og hobbyaktiviteter, koncerter, plæneklipning eller sportsbegivenheder. Høreværnet er designet med fokus på komfort og sikkerhed.Med sin jævnt fordelte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441003624
Varenr.: 46880669434193

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk155,75 kr155,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 155,75 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Hellberg Junior høreværn pink SNR 25 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026155,75 kr49,25 kr (24%)
30. maj 2026205 kr49,25 kr (32%)
23. maj 2026155,75 kr49,25 kr (24%)
22. maj 2026205 kr49,25 kr (32%)
15. maj 2026155,75 kr49,25 kr (24%)
14. maj 2026205 kr49,25 kr (32%)
2. maj 2026155,75 kr49,25 kr (24%)
1. maj 2026205 kr49,25 kr (32%)
22. apr. 2026155,75 kr17,75 kr (13%)
21. apr. 2026138 kr17,75 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret