Gå til hovedindhold

Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort

Helena RubinsteinØjenmakeupVandfast formel med leopardmønsterDramatiske øjenvipperEAN: 3605520847226

Vandfast mascara fra Helena Rubinstein som giver majestætisk lange og fyldige vipper. Lash Queen Feline Blacks Waterproof holder hele dagen. Læs mere

Pris fra 273,75 krtil 365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort
-25%273,75 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof
-29%274 kr
Før 385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara #01
-20%286 kr
Før 358 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof 01 Black - 7 ml
-0%323 kr
Før 324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara Bla
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk273,75 kr273,75 krKøb
2Bangerhead DK274 kr274 krKøb
3Cocopanda DK286 kr286 krKøb
4NordicFeel DK323 kr323 krKøb
5Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara

Helena Rubinstein

Vandfast mascara fra Helena Rubinstein som giver majestætisk lange og fyldige vipper. Lash Queen Feline Blacks Waterproof holder hele dagen.

• vandfast mascara
• waterproof mascara
• feline blacks
• helena rubinstein mascara
• øjenvipper
• volumenmascara
• sort mascara
• Dramatiske øjenvipper
• Vandfast formel med leopardmønster

Beskrivelse

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof er en eksklusiv vandfast mascara som giver majestætisk lange og overdådigt fyldige vipper. Den ikoniske Feline Blacks formel skaber et intenst udfordrende og dristigt katteagtigt look med intens sort finish. Mascaraen er udviklet til at holde i hverdagen med vandafvisende egenskaber der bevarer længde og volumen gennem dagen. Den elegante hylster er prydet med et stilfuldt leopardmønster som gør den til en smuk makker i makeup-tasken. Perfekt til kvinder som ønsker dramatiske vipper med holdbar vandfast beskyttelse.

Specifikationer

Type:Vandfast mascara
Farve:Nº 01 Deep Black
Design:Leopardmønster hylster
Kapacitet:7 ml
Målgruppe:Dame
Anbefalet brug:Normal hud

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er mascaraen helt vandfast?

Ja, Lash Queen Feline Blacks Waterproof har en vandafvisende formel der holder gennem dagen og beskytter mod fugt.

Hvor meget mascara indeholder tuben?

Tuben indeholder 7 ml mascara, hvilket er en praktisk størrelse til daglig brug og rejsebrug.

Hvilken farve er mascaraen?

Mascaraen kommer i farven Nº 01 Deep Black som giver et intenst, mørkt resultat med sort finish.

Hvem er mascaraen velegnet til?

Mascaraen er udviklet til kvinder og anbefales til normal hud. Den er perfekt til dem som ønsker dramatiske, fyldige vipper.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort

PriceData har fulgt prisen på Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort i 163 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 273,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline sorts Waterproof 7 ml - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026273,75 kr
30. maj 2026274 kr
28. maj 2026273,75 kr12,25 kr (4%)
23. maj 2026286 kr9 kr (3%)
22. maj 2026277 kr3 kr (1%)
17. maj 2026274 kr43 kr (14%)
10. maj 2026317 kr11 kr (4%)
8. maj 2026306 kr16 kr (6%)
2. maj 2026290 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026289 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret