Gå til hovedindhold

Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort

EposElektronikEAN: 5714708004363
Pris fra 472 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 460 kr 2. maj

Sammenlign priser på Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS SC 75 USB MS Kablet Høretelefoner Sort
472 kr
Til butik
EPOS SC 75 USB MS Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

EPOS SC 75 USB MS - Headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Artikel nr.: 1000635
EAN: 5714708004363
Varenr.: 997168629
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS I SENNHEISER SC 75 USB MS
508 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
EPOS SENNHEISER SC 75 USB MS
599 kr
Til butik
EPOS SENNHEISER SC 75 USB MS billede

Produktinformation

Oplev krystalklar kommunikation med EPOS SENNHEISER SC 75 USB MS, producentvarenummer 1000635. Dette premium headset er ideelt til professionelle, der kræver øget produktivitet og langvarig komfort. SC 75 USB MS kommer med både USB og 3,5 mm jack-forbinde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Kategori: Forside
EAN: 5714708004363
Varenr.: 26876
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort
-7%619 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort
-7%639 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK472 kr472 krKøb
2Proshop DK508 kr547 krKøb
3Ultrashop599 kr599 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort

PriceData har fulgt prisen på Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 466 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Headset med mikrofon EPOS | Sennheiser IMPACT SC 75 USB MS - kablet, hovedbøjle, USB Type‑A, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026472 kr3 kr (1%)
13. maj 2026469 kr5 kr (1%)
8. maj 2026464 kr4 kr (1%)
2. maj 2026460 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026462 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026467 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026465 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026467 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026468 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026467 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret