Gå til hovedindhold

EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams

EPOSElektronikEAN: 5714708003793
Pris fra 294 krtil 729 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 435 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS IMPACT SC 230 USB MS II Kablet Høretelefoner Sort
294 kr
Til butik
EPOS IMPACT SC 230 USB MS II Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Artikel nr.: 1000578
EAN: 5714708003793
Varenr.: 997168619
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS I SENNHEISER IMPACT SC 230 USB MS II
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS IMPACT SC 230 USB MS II mono, USB-A, in-line styring
-14%709 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS IMPACT SC 230 USB MS II mono, USB-A, in-line styring
-14%729 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Proshop DK399 kr438 krKøb
4Boligcenter DK709 kr709 krKøb
5Vivas DK729 kr808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams i 168 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for EPOS IMPACT SC 230 USB MS II - Headset - på øret - kablet - USB - sort - Certified for Skype for Business, Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026294 kr105 kr (26%)
9. apr. 2026399 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026398 kr32 kr (7%)
28. feb. 2026430 kr5 kr (1%)
22. feb. 2026425 kr5 kr (1%)
17. feb. 2026430 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026429 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026430 kr1 kr (0%)
8. jan. 2026429 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025428 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret