Gå til hovedindhold

HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC)

UnitekKablerEAN: 4894160049537
Pris fra 330 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 19. apr.

Sammenlign priser på HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Unitek HDMI-kabel 20m Sort
330 kr
Til butik
Unitek HDMI-kabel 20m Sort billede

Produktinformation

Unitek - HDMI-kabel - HDMI han til HDMI han - 20 m - fiberoptik - sort - 4K60 Hz support

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Artikel nr.: C11072BK-20M
EAN: 4894160049537
Varenr.: 1001518727
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unitek HDMI cable - 20 m
338 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC)
379 kr
Til butik
HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) billede

Produktinformation

Fordele ved HDMI-kabel til 4KForbind din kildeenhed til tv, projektor eller skærm over længere afstande med dette 20 m lange HDMI-kabel fra UNITEK. Kablet understøtter HDMI 2.0 og leverer op til 4K ved 60 Hz, så du får skarp billedkvalitet og flydende bevægelse til film, gaming og præsentationer. Den lange længde gør det ideelt til stuen, mødelokalet eller hjemmets biograf.Praktisk og tydeligt designKablet er i sort og har tydelig markering af Source på stikenden, så installationen er enkel. Det er en AOC-løsning (Active Optical Cable), der gør den lange afstand mulig uden at gå på kompromis med signalet.Stik: HDMI 2.0Maksimal opløsning: 4.096 × 3.112 pixelsOpdateringshastighed: 60 Hz ved 4KKabellængde: 20 mFarve: SortAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.61g
EAN: 4894160049537
Varenr.: 1894367
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC)
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK330 kr330 krKøb
2Proshop DK338 kr377 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC)

PriceData har fulgt prisen på HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 721 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 368 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for HDMI-kabel 20 m - UNITEK 2.0, 4K 60 Hz (AOC) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026330 kr3 kr (1%)
25. maj 2026333 kr1 kr (0%)
22. maj 2026332 kr3 kr (1%)
12. maj 2026329 kr1 kr (0%)
9. maj 2026328 kr1 kr (0%)
8. maj 2026327 kr2 kr (1%)
7. maj 2026325 kr10 kr (3%)
30. apr. 2026315 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026317 kr15 kr (5%)
23. apr. 2026302 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret