Gå til hovedindhold

HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz

UnitekKablerEAN: 4894160047922
Pris fra 105 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Unitek HDMI-kabel med Ethernet 2m Sort
105 kr
Til butik
Unitek HDMI-kabel med Ethernet 2m Sort billede

Produktinformation

Unitek - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 2 m - afskærmet - sort - flad, 4K60 Hz support

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Artikel nr.: C11063BK-2M
EAN: 4894160047922
Varenr.: 1000677919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unitek HDMI cable with Ethernet - 2 m
108 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz billede

Produktinformation

Fordele ved HDMI-kabel 2.0Få stabil forbindelse mellem tv, skærm og afspiller med et fladt HDMI-kabel, der er nemt at føre langs væggen eller bag møbler. Kablet understøtter 4K ved 60 Hz for glat billedgengivelse og har høj båndbredde på 18 Gbit/s, så både billede og lyd overføres sikkert. Med ARC (Audio Return Channel) kan lyden sendes tilbage til en soundbar eller receiver via det samme kabel.Til dig der vil have enkel installationDet flade design gør kablet diskret i stuen, og de lige HDMI-stik passer i de fleste opsætninger. Forgyldte kontakter og leder i kobber sikrer pålidelig kontakt og klar signaloverførsel. Understøtter også 3D-videoformater.Type: HDMI 2.0 fladt kabelLængde: 2 mDatahastighed: 18 Gbit/sMaks. opløsning/refresh: 4K ved 60 HzStik: HDMI (han) til HDMI (han), lige stikARC: Ja3D-understøttelse: JaMateriale, leder: KobberKontaktbelægning: GuldFarve: SortAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.12g
EAN: 4894160047922
Varenr.: 1893283
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Proshop DK108 kr147 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Vivas DK139 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz

PriceData har fulgt prisen på HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz i 165 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for HDMI-kabel 2.0 fladt 2 m - UNITEK 4K 60 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026105 kr14 kr (12%)
5. maj 2026119 kr104 kr (47%)
30. apr. 2026223 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026224 kr51 kr (29%)
22. apr. 2026173 kr19 kr (12%)
20. apr. 2026154 kr17 kr (12%)
19. apr. 2026137 kr29 kr (27%)
15. apr. 2026108 kr2 kr (2%)
5. mar. 2026110 kr2 kr (2%)
26. feb. 2026112 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret