Gå til hovedindhold

Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie

HübschBøjlerEAN: 5712772114407
Pris fra 339 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie
339 kr
Til butik
Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie billede

Produktinformation

Disse knager med hylde har tre pladser, som du kan hænge alt fra overtøj til bøjler på.Smuk knagerække med hylde til entreen En knagerække med hylde som Bille er lige sagen, hvis du har en stor familie, ofte får mange gæster eller blot har mange jakker o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Knager & bøjler
Farve: Natur
Størrelse: 30cm x 12cm x 20cm
EAN: 5712772114407
Varenr.: 32257
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Space - Knagerække med hylde 3 knager i egetræsfiner, natur
357 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hübsch Space knagerække med 3 knager i egetræsfiner
359 kr
Til butik
Hübsch Space knagerække med 3 knager i egetræsfiner billede

Produktinformation

Praktisk lille knagerække med hylde og knager Denne Space knagerække på 30 cm x 12 cm x 20 cm fra Hübsch giver praktiske muligheder. Knagerækken består af en lille hylde med tre knager under, som giver god plads til jakker, tasker og hatte. Hylden er perf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Mest købte
EAN: 5712772114407
Varenr.: 48707862036808
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
Space Knagerække Small Natur
-25%373,99 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Space tøjstativ lille Eg
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1SimplyOrganized339 kr339 krKøb
2ByHornsleth.dk357 kr357 krKøb
3Wood To You359 kr359 krKøb
4Hr. Ravn373,99 kr373,99 krKøb
5KitchenTime DK449 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie

PriceData har fulgt prisen på Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie i 183 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Hübsch Knager med hylde i egetræ (2 størrelser) Natur Rektangulær Træ 30cm x 12cm x 20cm - Natur - 30cm x 12cm x 20cm - Billie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026339 kr10 kr (3%)
22. maj 2026349 kr10 kr (3%)
10. maj 2026339 kr30 kr (10%)
25. apr. 2026309 kr10 kr (3%)
21. apr. 2026319 kr20 kr (6%)
16. apr. 2026339 kr10 kr (3%)
15. apr. 2026349 kr10 kr (3%)
30. mar. 2026339 kr10 kr (3%)
29. mar. 2026349 kr10 kr (3%)
23. feb. 2026339 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret