Gå til hovedindhold

Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal

HübschVæglampebeslagEAN: 5712772102343
Pris fra 479 krtil 781,39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 302,39 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch Tap væglampe, messing
479 kr
Til butik
Hübsch Tap væglampe, messing billede

Produktinformation

Tap væglampe fra Hübsch - Minimalistisk til tidens tendenser Denne væglampe, fremstillet af elegant messing, er alsidig og kan kombineres med en bred vifte af indretningsstile. Lampens minimalistiske design skaber et tidløst æstetisk udtryk, som nemt kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Lampetyper
Farve: Messing
EAN: 5712772102343
Varenr.: 6643000144
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tap - Væglampe, i Messing
-17%497 kr
Før 597 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Hübsch væglampe H20 cm Messing
-47%515,39 kr
Før 967 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal
-36%547 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tap væglampe, messing
-30%599 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
Tap Væglampe Messingfarve
-25%643,99 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hübsch tap væglampe messingfarve
781,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk479 kr479 krKøb
2ByHornsleth.dk497 kr497 krKøb
3KitchenTime DK515,39 kr515,39 krKøb
4Lampemesteren DK547 kr547 krKøb
5Lamper.dk599 kr599 krKøb
6Hr. Ravn643,99 kr643,99 krKøb
7EL-GROSSISTEN781,39 kr781,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal i 180 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 502 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Tap Væglampe Brass Hübsch - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026479 kr18 kr (4%)
23. maj 2026497 kr18 kr (4%)
3. apr. 2026479 kr18 kr (4%)
3. mar. 2026497 kr18 kr (4%)
12. feb. 2026479 kr18 kr (4%)
6. feb. 2026497 kr32 kr (6%)
5. feb. 2026529 kr32 kr (6%)
30. jan. 2026497 kr32 kr (6%)
29. jan. 2026529 kr32 kr (6%)
28. jan. 2026497 kr32 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret