Gå til hovedindhold

Hübsch HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140

HübschMøblerEAN: 5712772107775
Pris fra 4.499 krtil 5.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.496 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hübsch spisebord i egetræ
4.499 kr
Til butik
Hübsch spisebord i egetræ billede

Produktinformation

Aflangt spisebord i egetræ med længde på 140 cm Spisebord i egetræ på 140 x 80 x 74 cm designet af danske Hübsch Interiør. Spisebordet er perfekt til din lille spisestue, hvor der fint kan stå 2 stole på hver side af bordet. Hvis du har gæster på besøg, k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Mest købte
EAN: 5712772107775
Varenr.: 20841040707697
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Acorn - Spisebord i egetræ 140 cm.
5.197 kr
Til butik
Acorn - Spisebord i egetræ 140 cm. billede

Produktinformation

Flot og stilrent spisebord fra Hübsch Interiør. Kendetegnende for produkterne fra Hübsch er at de er udført i gode materialer med kant og kvalitet. Vi leverer bordet fragtfrit til "fortovskant" Såfremt spisebordet er på lager er leve

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Farve: Natur
EAN: 5712772107775
Varenr.: 1277859
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140
5.499 kr
Til butik
HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 billede

Produktinformation

Et virkelig flot spisebord fra Hûbsch. Spisebordet er med sit stilrene design og flotte finish et bord som virkelig viser god stil. Bordet er fremstillet af kvalitets egetræ, som giver den flotte natur farve. Bordet måler 140x80xh74cm. Materiale: Egetr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HÜBSCH
Kategori: Spiseborde
EAN: 5712772107775
Varenr.: 17693
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Acorn spisebord Eg
5.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wood To You4.499 kr4.499 krKøb
2ByHornsleth.dk5.197 kr5.197 krKøb
3Hoejgaardbrugskunst.dk5.499 kr5.499 krKøb
4KitchenTime DK5.499 kr5.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140

PriceData har fulgt prisen på HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 4.496 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 5.197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.778 kr.

Den nuværende pris på 4.499 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HÜBSCH ACORN SPISEBORD EGETRÆ NATUR - 140 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.499 kr698 kr (13%)
27. maj 20265.197 kr698 kr (16%)
23. maj 20264.499 kr698 kr (13%)
22. maj 20265.197 kr698 kr (16%)
19. maj 20264.499 kr698 kr (13%)
18. maj 20265.197 kr698 kr (16%)
3. maj 20264.499 kr3 kr (0%)
13. apr. 20264.496 kr3 kr (0%)
11. apr. 20264.499 kr3 kr (0%)
2. apr. 20264.496 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret