Gå til hovedindhold

Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid

HAVNComputerkomponenterEAN: 4251442512132
Pris fra 1.639 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.628 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1639 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HAVN HS 420 Hvid Kabinet - GEEKD.dk
1.639 kr
Til butik
HAVN HS 420 Hvid Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du klar til det ultimative hvide gaming-kabinet med plads til 11 fans? HAVN HS 420 Hvid er skabt til serious gamers der ikke går på kompromis med hverken køleperformance eller æstetik. Med sin hybridstruktur og dobbeltkammer-design giver dette kabinet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAVN
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4251442512132
Varenr.: 49331771343184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.671 kr
Til butik
Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 290mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 8 x 2.5" / 4 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 185 mm, max grafikkortlængde: 48 cm, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havn
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: HVN-CA-HS420-05
EAN: 4251442512132
Varenr.: 3305324
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HAVN HS 420 Tower Udvidet ATX Hvid
1.750 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet midi tower - HAVN HS 420, hvid
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet midi tower - HAVN HS 420, hvid
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd1.639 kr1.639 krKøb
2Proshop DK1.671 kr1.671 krKøb
3CompuMail DK1.750 kr1.750 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.579 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.629 kr.

Den nuværende pris på 1.639 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Havn HS 420 White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.639 kr32 kr (2%)
27. maj 20261.671 kr32 kr (2%)
23. maj 20261.639 kr32 kr (2%)
22. maj 20261.671 kr32 kr (2%)
18. maj 20261.639 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.629 kr10 kr (1%)
2. maj 20261.639 kr33 kr (2%)
1. maj 20261.672 kr33 kr (2%)
18. apr. 20261.639 kr11 kr (1%)
10. apr. 20261.628 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret