Gå til hovedindhold

Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid

HAVNComputerkomponenterEAN: 4251442512156
Pris fra 2.126 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.113 kr 25. maj

Sammenlign priser på Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2126 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HAVN HS 420 VGPU Tower Udvidet ATX Hvid
2.126 kr
Til butik
HAVN HS 420 VGPU Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

HAVN HS 420 VGPU - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Audio/Mic

Produktspecifikationer

Mærke: HAVN
Artikel nr.: HVN-CA-HS420-07
EAN: 4251442512156
Varenr.: 1003019978
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid
2.137 kr
Til butik
Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 290mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 8 x 2.5" / 4 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 185 mm, max grafikkortlængde: 48 cm, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havn
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: HVN-CA-HS420-07
EAN: 4251442512156
Varenr.: 3305343
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HAVN HS 420 VGPU Hvid Kabinet - GEEKD.dk
2.179 kr
Til butik
HAVN HS 420 VGPU Hvid Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at give dit grafikkort den ultimative scene? 🚀 Dette premium mid-tower kabinet i hvid er designet til den seriøse gamer, der vil have maksimal performance og fed æstetik uden kompromis. Med inkluderet vertikal GPU-montering og PCIe 5.0-fremtid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAVN
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4251442512156
Varenr.: 49331771113808
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet midi tower - HAVN HS 420 VGPU, hvid
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet midi tower - HAVN HS 420 VGPU, hvid
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.126 kr2.126 krKøb
2Proshop DK2.137 kr2.137 krKøb
3Geekd2.179 kr2.179 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.028 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 2.179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.150 kr.

Den nuværende pris på 2.126 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Havn HS 420 VGPU White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.126 kr11 kr (1%)
26. maj 20262.137 kr24 kr (1%)
25. maj 20262.113 kr13 kr (1%)
9. maj 20262.126 kr37 kr (2%)
8. maj 20262.163 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.164 kr2 kr (0%)
26. apr. 20262.166 kr2 kr (0%)
18. apr. 20262.168 kr11 kr (1%)
18. feb. 20262.179 kr151 kr (7%)
13. feb. 20262.028 kr151 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret