Gå til hovedindhold

Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort

HavitElektronikEAN: 6939119066017
Pris fra 84 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station Adapter 15Watt
84 kr
Til butik
Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station Adapter 15Watt billede

Produktinformation

Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station. Oplader type: Automatisk, Strømkilde type: USB, Oplader, kompabilitet: Mobiltelefon, Smartphone, Trådløs opladning. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Artikel nr.: W3042
EAN: 6939119066017
Varenr.: 1001870284
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs oplader 3-i-1 - Havit W3042, sort, 15 W
-55%109 kr
Før 244 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs oplader 3-i-1 - Havit W3042, sort, 15 W billede

Produktinformation

Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station. Oplader type: Automatisk, Strømkilde type: USB, Oplader, kompabilitet: Mobiltelefon, Smartphone, Trådløs opladning. Produktfarve: SortPræstationOplader type: AutomatiskOplader, kompabilitet: Mobiltelefon, SmartphoneStrømkilde type: USBTrådløs opladning: JaUSB strømforsyning op til: 15 WDesignHusmateriale: AcrylonitrilbutadienstyrenProduktfarve: SortStrømstyringMaksimal ydeevne: 15 WVægt & størrelserBredde: 215 mmDybde: 86 mmHøjde: 80 mmVægt: 253 gEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkBrugervejledning: JaKabler inkluderet: USB Type-C til USB Type-ASafety regulation & standardsSikkerhedsadvarsel: Do not expose to open flames or high temperatures.Andre funktionerIndbygget skærm: JaTekniske funktioner: Product colour: Black Volume control: Buttons Number of ports: USB 1 Number of ports USB Type: C 1 Total output power: 15 watts Product width: 215 mm Depth of the product: 86 mm Height of the product: 80 mm Product weight: 253 g Package contents:USB-C to A cable x 1, Charger x 1 Alarm clock: Yes Clock function: Yes Product type: Wireless charger Built-in night light: Yes Built-in display: Yes B...

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløse opladere
Vægt: 0.3g
EAN: 6939119066017
Varenr.: 1816857
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort
114 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station Adapter 15Watt
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs oplader 3-i-1 - Havit W3042, sort, 15 W
-51%129 kr
Før 264 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK84 kr84 krKøb
2Boligcenter DK109 kr109 krKøb
3CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb
5Vivas DK129 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort

PriceData har fulgt prisen på Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Havit W3042 3 in 1 Wireless Charging Station, Automatisk, USB, Trådløs opladning, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202684 kr3 kr (3%)
8. maj 202687 kr31 kr (26%)
26. apr. 2026118 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026113 kr3 kr (3%)
18. apr. 2026110 kr2 kr (2%)
17. apr. 2026112 kr3 kr (3%)
16. apr. 2026115 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026118 kr2 kr (2%)
26. mar. 2026120 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret