Gå til hovedindhold

Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort

HavitEAN: 6939119073077
Pris fra 125 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sluchawki Bluetooth HAVIT H630BT (czarne)
125 kr
Til butik
Sluchawki Bluetooth HAVIT H630BT (czarne) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Artikel nr.: H630BT czarne
EAN: 6939119073077
Varenr.: 1004198719
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Havit H630BT Sort Trådløs Headset - GEEKD.dk
189 kr
Til butik
Havit H630BT Sort Trådløs Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du træt af at skulle lade dit headset op hver dag? Havit H630BT giver dig gaming-frihed i over en måned på én opladning - perfekt til både intense gaming-sessions og hverdagens calls og musik. Med 36 timers afspilningstid på en enkelt opladning slipper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 6939119073077
Varenr.: 46842417709392
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havit H630BT trådløse Bluetooth hovedtelefoner - sort
189 kr
Til butik
Havit H630BT trådløse Bluetooth hovedtelefoner - sort billede

Produktinformation

Komfortable trådløse hovedtelefoner til musik i hverdagenHavit H630BT er skabt til dig, der vil nyde favoritnumrene uden kabler. Med Bluetooth 5.3 får du stabil forbindelse, mens den indbyggede mikrofon gør det let at tage opkald. Ørekopperne i over-ear design og hovedbøjlen sikrer behagelig pasform, og de kan foldes sammen, så de er nemme at have med i tasken.Lang afspilning og fleksibel tilslutningH630BT leverer op til 36 timers kontinuerlig musikafspilning og op til 35 timers taletid på én opladning. Du kan lytte trådløst eller tilslutte med 3,5 mm kabel efter behov. USB-C-porten gør opladningen enkel og tidssvarende. Den sorte, stilrene finish passer til alt fra pendling til kontor og studier.Produkttype: HovedtelefonerBrug: MusikBæreform: Hovedbøjle (over-ear)Farve: SortSammenklappelig: JaBluetooth: Ja, version 5,3Trådløs rækkevidde: 10 mTilslutning: Trådløs og kablet3,5 mm stik: JaUSB: USB-CIndbygget mikrofon: JaAfspilningstid: Op til 36 timerTaletid: Op til 35 timerFrekvensområde (hovedtelefoner): 20 – 20.000 HzFølsomhed: 108 dBImpedans: 32 ΩDriverstørrelse: 4 cmMål: H 19,6 × B 18,2 × D 8,2 cmVægt: 225 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.91g
EAN: 6939119073077
Varenr.: 2142937
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Havit H630BT trådløse bluetooth headphones. Sort.
-36%190 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Alabazar.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Havit H630BT over-ear BT hovedtelefoner, Sort
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Havit H630BT trådløse Bluetooth hovedtelefoner - sort
209 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK125 kr125 krKøb
2Geekd189 kr189 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Superprice.dk190 kr190 krKøb
5Alabazar.dk199 kr199 krKøb
6Vivas DK209 kr288 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort

PriceData har fulgt prisen på Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Havit HVBT-H630BT-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026127 kr2 kr (2%)
19. apr. 2026125 kr65 kr (34%)
16. apr. 2026190 kr9 kr (5%)
15. apr. 2026199 kr9 kr (5%)
17. feb. 2026190 kr29 kr (13%)
16. feb. 2026219 kr29 kr (15%)
19. jan. 2026190 kr29 kr (13%)
17. jan. 2026219 kr29 kr (15%)
28. dec. 2025190 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret