Gå til hovedindhold

Boligcenter Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood

BoligcenterHavestoleEAN: 8721158637901
Pris fra 849 krtil 1.399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havestole 2 stk. 60x64x70,5 cm imprægneret fyrretræ
-31%849 kr
Før 1.226 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havestole 2 stk. 60x64x70,5 cm imprægneret fyrretræ billede

Produktinformation

Nyd din fritid med disse havestole i træ. Robust og slidstærkt materiale: Massivt fyrretræ er kendt for sin styrke og holdbarhed. De lige åremønstre og de karakteristiske knaster bidrager til den robuste charme. Den er blevet imprægneret med en konserveringsopløsning og har gennemgået autoklavebehandling, hvilket øger dens råd- og vejrbestandighed.Komfortabelt ryglæn: Det støttende ryglæn sikrer, at du kan sidde behageligt i lange perioder, perfekt til afslappede udendørsaktiviteter.Rustik charme: Havesædet bringer rustik charme til dit uderum, samtidig med at det passer perfekt til enhver have- eller terrasseindretning. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Materiale: Vakuumimprægneret fyrretræMål: 60 x 64 x 70,5 cm (B x D x H)Mål, sæde: 60 x 46 cm (B x D)Sædehøjde fra jorden: 27 cmVelegnet til udendørs brugMaks. bæreevne per sæde: 110 kg.Montering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x havestol...

Produktspecifikationer

Kategori: Havestole
Vægt: 19.6g
EAN: 8721158637901
Varenr.: 1475336
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havestole 2 stk. 60x64x70,5 cm imprægneret fyrretræ
-30%869 kr
Før 1.246 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havestole 2 stk. 60x64x70,5 cm imprægneret fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havestole
Materiale: vacuum pressure impregnated pinewood
Vægt: 19.6g
EAN: 8721158637901
Varenr.: 1475336
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood
1.399 kr
Til butik
Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood billede

Produktinformation

Beskrivelse Skab en afslappende og hyggelig stemning i din have med denne rustikke havestol i imprægneret fyrretræ. Den brune træhavestol er perfekt til dig, der ønsker at nyde udendørs afslapning med stil og komfort. Det robuste design sikrer, at du kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havestole
EAN: 8721158637901
Varenr.: 56895891734877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK849 kr849 krKøb
2Livera DK869 kr938 krKøb
3BoligRetning1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood

PriceData har fulgt prisen på Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood i 72 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 806 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Havestol 60X64X70,5 Cm Imprægneret Fyrretræ Brun - 2 / vacuum pressure impregnated pinewood de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026849 kr60 kr (8%)
25. mar. 2026789 kr10 kr (1%)
24. mar. 2026779 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret