Gå til hovedindhold

Boligcenter Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158918505
Pris fra 929 krtil 1.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 929 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
-10%929 kr
Før 1.037 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Den moderne haveparasollen er et stilfuldt supplement, der perfekt blander form og funktion til enhver udendørs indstilling. Denne runde parasol har rene, enkle linjer, der supplerer dens nyttige formål, og tilbyder en ideal skygge løsning i de solrige sommermåneder. Designet til at forbedre din have eller terrasse, kombinerer den ubesværet æstetisk appel med praktiske funktioner og imødekommer de afslappende øjeblikke udendørs, når beskyttelse mod solens skarpe stråler er nødvendig. Polyester og stål konstruktion: Parasollen er lavet af en robust kombination af polyester og stål. Dette sikrer fremragende holdbarhed, som kan modstå daglig brug og udendørs elementerne. Polyesterdugen blokerer effektivt UV-stråler, hvilket tilbyder solbeskyttelse og farvebevarelse, mens den solide stålramme giver en stabil og pålidelig struktur.Integrerede LED-lys: For ekstra atmosfære under aftenens samlinger inkluderer parasollen fleksible LED-strips. Disse strips kan nemt monteres og giver et blødt, indbydende skær, der forbedrer enhver nattelig havefest eller intim middag. Denne indbyggede belysningsløsning er praktisk, da den eliminerer behovet for ekstra udendørs belysning.Praktisk justerbarhed: Med en manuel hældningsmekanisme kan brugerne nemt justere parasollens vinkel med minimal indsats. Denne funktion tillader præcis solblokering i løbet af dagen og sikrer en behagelig skyggeoplevelse uden besvær med teknologi. Den sammenklappelige design hjælper også med nem opbevaring, når den ikke er i brug.Moderne designelementer: Denne parasol rammer en balance mellem stilfuld, moderne æstetik og praktikalitet. Dens pulverlakerede finish komplementerer de rene linjer og minimale dekorationer, hvilket gør den til et alsidigt valg for forskellige designskemaer fra moderne til traditionelle udendørs rum.Udendørs plejeinstruktioner: Denne parasol er designet til udendørs brug og bør vedligeholdes med enk...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918505
Varenr.: 1602626
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
-10%950 kr
Før 1.057 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Den moderne haveparasollen er et stilfuldt supplement, der perfekt blander form og funktion til enhver udendørs indstilling. Denne runde parasol har rene, enkle linjer, der supplerer dens nyttige formål, og tilbyder en ideal skygge løsning i de solrige sommermåneder. Designet til at forbedre din have eller terrasse, kombinerer den ubesværet æstetisk appel med praktiske funktioner og imødekommer de afslappende øjeblikke udendørs, når beskyttelse mod solens skarpe stråler er nødvendig. Polyester og stål konstruktion: Parasollen er lavet af en robust kombination af polyester og stål. Dette sikrer fremragende holdbarhed, som kan modstå daglig brug og udendørs elementerne. Polyesterdugen blokerer effektivt UV-stråler, hvilket tilbyder solbeskyttelse og farvebevarelse, mens den solide stålramme giver en stabil og pålidelig struktur.Integrerede LED-lys: For ekstra atmosfære under aftenens samlinger inkluderer parasollen fleksible LED-strips. Disse strips kan nemt monteres og giver et blødt, indbydende skær, der forbedrer enhver nattelig havefest eller intim middag. Denne indbyggede belysningsløsning er praktisk, da den eliminerer behovet for ekstra udendørs belysning.Praktisk justerbarhed: Med en manuel hældningsmekanisme kan brugerne nemt justere parasollens vinkel med minimal indsats. Denne funktion tillader præcis solblokering i løbet af dagen og sikrer en behagelig skyggeoplevelse uden besvær med teknologi. Den sammenklappelige design hjælper også med nem opbevaring, når den ikke er i brug.Moderne designelementer: Denne parasol rammer en balance mellem stilfuld, moderne æstetik og praktikalitet. Dens pulverlakerede finish komplementerer de rene linjer og minimale dekorationer, hvilket gør den til et alsidigt valg for forskellige designskemaer fra moderne til traditionelle udendørs rum.Udendørs plejeinstruktioner: Denne parasol er designet til udendørs brug og bør vedligeholdes med enkle pleje retningslinjer. Regelmæssig aftørring med en blød klud vil sikre, at produktet forbliver livligt og rent. Opbevaring indendørs eller under et cover, når den ikke er i brug, vil forlænge dens levetid. Farve: Blå og sortMateriale: Polyester og stålSamlede dimensioner: 395 x 395 x 245 CM (L x B x H)Form: RundUV-bestandige materialerLøftemekanisme: ManuelStrømkilde: StikForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Have Parasol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 395 x 245 cm
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918505
Varenr.: 1602626
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
-10%950 kr
Før 1.057 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 395 x 245 cm
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918505
Varenr.: 1602626
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havesol Sand Og 395 X 395 X 245 Cm Polyester - Azurblå
-21%1.149 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK929 kr929 krKøb
2Livera DK950 kr1.019 krKøb
3Vivas DK950 kr1.019 krKøb
4BoligRetning1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål

PriceData har fulgt prisen på Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål i 43 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 879 kr.

Den nuværende pris på 929 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Haveparasol Blå og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026929 kr60 kr (7%)
15. maj 2026869 kr60 kr (6%)
14. maj 2026929 kr60 kr (7%)
5. maj 2026869 kr70 kr (9%)
20. apr. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret