Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP''

Schneider ElectricSikkerhedshandskerEAN: 3389119023290
Pris fra 32 krtil 42,53 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 10,53 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Skilt ø60 gul med dansk nødstop
32 kr
Til butik
Schneider Electric Skilt ø60 gul med dansk nødstop billede

Produktinformation

Schneider Electric ZBY9830 elektrisk skift tilbehør

Produktspecifikationer

Kategori: Trykknapper og signalenheder
Artikel nr.: ZBY9830
EAN: 3389119023290
Varenr.: 2952683
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP''
32,5 kr
Til butik
Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' billede

Produktinformation

Harmony nødstopskiltet fra Schneider Electric er en pålidelig sikkerhedskomponent designet til industrielle og kommercielle miljøer. Skiltet er fremstillet i gul plast med en diameter på 60 mm, hvilket sikrer høj synlighed og hurtig genkendelse. Den sorte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Nødstop
EAN: 3389119023290
Varenr.: 7517677026
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skilt ndstop, gul, 60mm, ZBY9830
33,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skilt Ø60 Gul Da. Nødstop
33,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skilt ø60 gul da. nødstop
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric ZBY9830, Plast, 4 g, 2 g, 60 mm, 60 mm, 1 mm
36,54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gult nødstop skilt Ø60 ZBY9830
42,53 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gult nødstop skilt Ø60 ZBY9830
42,53 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK32 kr71 krKøb
2vvsfittings.dk32,5 kr32,5 krKøb
3WATTOO.DK33,75 kr33,75 krKøb
4Billigelogvvs.dk33,92 kr33,92 krKøb
5MaintainIt35 kr35 krKøb
6CS MEGASTORE DK36,54 kr75,54 krKøb
7EL-GROSSISTEN42,53 kr42,53 krKøb
8EL-NETSALG42,53 kr42,53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP''

PriceData har fulgt prisen på Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' i 170 dage. Laveste pris i perioden er 27,75 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Harmony nødstopskilt i gul plast Ø60 mm med sort gravering af teksten ''NØDSTOP'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202632 kr
24. apr. 202632,5 kr1,02 kr (3%)
23. apr. 202633,52 kr1,02 kr (3%)
28. mar. 202632,5 kr
27. mar. 202633 kr
22. mar. 202632,5 kr
21. mar. 202633 kr
6. mar. 202632,5 kr1,5 kr (4%)
5. mar. 202634 kr1,5 kr (5%)
8. feb. 202632,5 kr1,25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret