Gå til hovedindhold

Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg

HanwhaEAN: 8801089202512
Pris fra 4.752 krtil 5.078 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 326 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.268 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4752 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hanwha Techwin WiseNet Q QNO-7082R Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
4.752 kr
Til butik
Hanwha Techwin WiseNet Q QNO-7082R Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Hanwha Vision WiseNet Q QNO-7082R - Netværksovervågningskamera - kugle - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - komposit - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265 - DC 12 V / PoE klasse 3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QNO-7082R
EAN: 8801089202512
Varenr.: 1000212833
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hanwha Vision WiseNet Q QNO-7082R - network surveillance camera - bullet
5.078 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.752 kr4.752 krKøb
2Proshop DK5.078 kr5.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg

PriceData har fulgt prisen på Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.268 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 4.907 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.763 kr.

Den nuværende pris på 4.752 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Hanwha QNO-7082R overvågningskamera Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Loft/væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.752 kr23 kr (0%)
29. maj 20264.729 kr5 kr (0%)
27. maj 20264.724 kr23 kr (0%)
26. maj 20264.747 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.748 kr24 kr (1%)
24. maj 20264.772 kr3 kr (0%)
23. maj 20264.769 kr15 kr (0%)
22. maj 20264.784 kr14 kr (0%)
20. maj 20264.798 kr4 kr (0%)
16. maj 20264.794 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret