Gå til hovedindhold

Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft

HanwhaEAN: 8801089162984
Pris fra 2.878 krtil 3.289 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 411 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.574 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2878 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hanwha Techwin WiseNet Q QND-8010R Netværksovervågningskamera 2592 x 1944
2.878 kr
Til butik
Hanwha Techwin WiseNet Q QND-8010R Netværksovervågningskamera 2592 x 1944 billede

Produktinformation

Hanwha Vision WiseNet Q QND-8010R - Netværksovervågningskamera - kuppel - farve (Dag/nat) - 5 MP - 2592 x 1944 - fast brændvidde - komposit - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265 - PoE Class 3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QND-8010R
EAN: 8801089162984
Varenr.: 1000212817
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hanwha Vision WiseNet Q QND-8010R - network surveillance camera - dome
3.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.878 kr2.878 krKøb
2Proshop DK3.289 kr3.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft

PriceData har fulgt prisen på Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.574 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 3.864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.907 kr.

Den nuværende pris på 2.878 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Hanwha QND-8010R overvågningskamera Kuppel IP-sikkerhedskamera Udendørs 2592 x 1944 pixel Loft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.878 kr18 kr (1%)
1. jun. 20262.860 kr5 kr (0%)
30. maj 20262.865 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.862 kr3 kr (0%)
28. maj 20262.865 kr3 kr (0%)
27. maj 20262.862 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.864 kr7 kr (0%)
24. maj 20262.857 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.855 kr9 kr (0%)
22. maj 20262.864 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret