Gå til hovedindhold

HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm

HansgroheSanitetEAN: 4011097314051
Pris fra 69 krtil 149 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hansgrohe metaflex bruseslange 2 meter 28264000 chrome
69 kr
Til butik
Hansgrohe metaflex bruseslange 2 meter 28264000 chrome billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 4011097314051
Varenr.: 4011097314051
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metaflex bruseslange, 2000 mm, krom
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm
118 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Metaflex´c bruseslange 1/2"x1/2" 2000mm
120 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metaflex bruseslange, 2 meter, krom
-3%125 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metaflex bruseslange, 2 meter, krom
129 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Metaflex'C bruserslange. 2 m. Krom
133,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metaflex bruseslange 2000 mm, krom
140 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metaflex bruseslange, 2 meter, krom
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix69 kr69 krKøb
2EL-GROSSISTEN109 kr109 krKøb
3CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
4MaintainIt120 kr120 krKøb
5LavprisVVS125 kr125 krKøb
6CompletVVS129 kr129 krKøb
7vvsfittings.dk133,75 kr133,75 krKøb
8Proshop DK140 kr179 krKøb
9BilligVVS DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm

PriceData har fulgt prisen på HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm i 115 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HANSGrohe Revnebeskyttet bruseslange med 1/2 konisk omløber i længde 2000 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202669 kr38 kr (36%)
17. maj 2026107 kr38 kr (55%)
3. maj 202669 kr31 kr (31%)
1. maj 2026100 kr31 kr (45%)
16. apr. 202669 kr31 kr (31%)
15. apr. 2026100 kr31 kr (45%)
9. mar. 202669 kr30 kr (30%)
8. mar. 202699 kr30 kr (43%)
26. feb. 202669 kr30 kr (30%)
25. feb. 202699 kr30 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret