Gå til hovedindhold

hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004

HansgroheSanitetEAN: 4059625518427
Pris fra 548 krtil 677,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 129,5 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 548 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe lækagesikringer 1/2"
-1%548 kr
Før 552 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe lækagesikringer 1/2" billede

Produktinformation

Hansgrohe lækagesikring 1/2"Bruges primært til Hansgrohe iBox universal 2 indbygningsdel

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Størrelse: 1/2"
EAN: 4059625518427
Varenr.: 727598814
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG lækagesikringer 1/2'' 1 sæt - primært til HG iBox universal 2 727598034 & 727598004
570 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
hansgrohe lækagesikringssæt 1/2
596,89 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe lækagesikringer 1/2"
599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe lækagesikringer 1/2"
639 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004
677,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS548 kr548 krKøb
2CS MEGASTORE DK570 kr609 krKøb
3EL-GROSSISTEN596,89 kr596,89 krKøb
4CompletVVS599 kr599 krKøb
5BilligVVS DK639 kr639 krKøb
6vvsfittings.dk677,5 kr677,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 492 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 548 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for hansgrohe lækagesikringer 1/2'' 1 sæt primært til hansgrohe iBox universal 2 727598034 & 727598004 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026548 kr22 kr (4%)
1. jun. 2026570 kr22 kr (4%)
26. maj 2026548 kr22 kr (4%)
24. maj 2026570 kr22 kr (4%)
17. maj 2026548 kr22 kr (4%)
16. maj 2026570 kr22 kr (4%)
12. maj 2026548 kr47 kr (8%)
11. maj 2026595 kr47 kr (9%)
3. maj 2026548 kr20 kr (4%)
30. apr. 2026568 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret