Gå til hovedindhold

Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom

HansgroheBrusehovederEAN: 4059625024799
Pris fra 490 krtil 559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 26. maj

Sammenlign priser på Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 490 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Isiflex bruseslange 1600mm med mængderegulering - Krom
490 kr
Til butik
Hansgrohe Isiflex bruseslange 1600mm med mængderegulering - Krom billede

Produktinformation

kunststofslange af høj kvalitet i metaloptik rengøringsvenlig kunststofoverflade slangelængde: 1,60 m revnebeskyttet med konisk omløber ved håndbruseren reducér vandmængden med op til 50 % ved at dreje slangetilslutningen optimal i kombination med Select-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruseslanger
EAN: 4059625024799
Varenr.: 1574006
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 1,6 meter, krom
529 kr
Til butik
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 1,6 meter, krom billede

Produktinformation

Isiflex bruseslangen har en glat ydre der gør det nemt at holde den ren. Slangen har kugleled der forhindrer at den vrider sig og er dermed også revnebskyttet. Med volumereguleringen kan du ved at dreje på slangeforskruningen, reducere vandmængden med op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruseren
Farve: chrome
Størrelse: 1600 mm
EAN: 4059625024799
Varenr.: 738193304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Isiflex bruserslange 1600mm volumekontrol krom
539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom
542 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Isiflex bruseslange, 1,6 meter, krom
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk490 kr490 krKøb
2BilligVVS DK529 kr529 krKøb
3CS MEGASTORE DK539 kr578 krKøb
4Proshop DK542 kr581 krKøb
5CompletVVS559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 490 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Hansgrohe Isiflex bruserslange med mængderegulering, 1600 mm, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026490 kr59 kr (14%)
26. maj 2026431 kr95 kr (18%)
25. maj 2026526 kr3 kr (1%)
24. maj 2026529 kr98 kr (23%)
17. maj 2026431 kr95 kr (18%)
16. maj 2026526 kr95 kr (22%)
12. maj 2026431 kr95 kr (18%)
11. maj 2026526 kr95 kr (22%)
3. maj 2026431 kr24 kr (5%)
18. apr. 2026455 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret