Gå til hovedindhold

HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering

HansgroheSanitetEAN: 4011097606866
Pris fra 1.308 krtil 1.942,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 634,5 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1308 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering
1.308 kr
Til butik
HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 01810180
EAN: 4011097606866
Varenr.: 3336815
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe iBox universal indbygningsdel med lækagesikringer
-4%1.439 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe iBox universal indbygningsdel med lækagesikringer billede

Produktinformation

Indbygningsdel til alle Hansgrohe indbygnings armatur - bruse- og kar/brusearmaturer samt termostatarmatur med afspærring og termostatarmtur med afspærring og omskifter. Kort sagt, universalt indbygnings del til Hansgroes armatur.Iboxen leveres med lækage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
EAN: 4011097606866
Varenr.: 727598036
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ibox universal indbygningboks inkl. Lækagesikring
1.458 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe iBox universal grundkrop
1.460,96 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe iBox universal indbygningsdel med lækagesikringer
1.499 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ibox universal inkl 1/2" lækagesikringer
1.572,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe iBox universal indbygningsdel inkl. lækagesikringer G 1/2"
1.612 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe iBox universal indbygningsdel med lækagesikringer
1.699 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Ibox universal indbygningboks inkl. Lækagesikring
1.942,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.308 kr1.308 krKøb
2LavprisVVS1.439 kr1.439 krKøb
3Elvvs.dk1.458 kr1.458 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.460,96 kr1.460,96 krKøb
5CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
6MaintainIt1.572,5 kr1.572,5 krKøb
7Proshop DK1.612 kr1.612 krKøb
8BilligVVS DK1.699 kr1.699 krKøb
9vvsfittings.dk1.942,5 kr1.942,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering

PriceData har fulgt prisen på HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.196 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.310 kr.

Den nuværende pris på 1.308 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HansGrohe iBox universal indbygningsboks egnet til kappesæt til indbygget montering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.308 kr25 kr (2%)
17. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.284 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.283 kr25 kr (2%)
13. maj 20261.308 kr25 kr (2%)
3. maj 20261.283 kr24 kr (2%)
3. apr. 20261.259 kr29 kr (2%)
2. apr. 20261.288 kr100,39 kr (7%)
1. apr. 20261.388,39 kr100,39 kr (8%)
7. feb. 20261.288 kr35 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret