Gå til hovedindhold

Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort

HansgroheSanitetEAN: 4059625231180
Pris fra 2.201 krtil 3.360 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.159 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.162 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2201 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort
2.201 kr
Til butik
Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Kkkenarmaturer
EAN: 4059625231180
Varenr.: 0270008748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Focus M41 køkkenarmatur 240 med udtræk 2jet mat sort
2.238 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus køkkenarmatur 240 med udtrækstud - Mat sort
2.377 kr
Til butik
Hansgrohe Focus køkkenarmatur 240 med udtrækstud - Mat sort billede

Produktinformation

ComfortZone 240 svingningsområde 110 ° / 150 ° laminar- og brusestråle brusestråle aflåselig, strålereturstilling via tryk på knap MagFit magnetisk bruserholder Quick-Connect-bruserslange gennemstrømsmængde 9,5 l/min keramisk kartusche G 3/8´´-tilslutning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenbatterier 1-grebs
EAN: 4059625231180
Varenr.: 2480708
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
-3%2.519 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
2.899 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 240 køkkenarmatur med udtræk, mat sort
2.938 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur 240 med udtræk 2jet mat sort
2.997,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
3.199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur 240 m/udtræk 2jet, mat sort
3.294,98 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Focus køkkenarmatur 240 med udtrækstud Mat sort
3.360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.201 kr2.201 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.238 kr2.238 krKøb
3Elvvs.dk2.377 kr2.377 krKøb
4LavprisVVS2.519 kr2.519 krKøb
5CompletVVS2.899 kr2.899 krKøb
6Proshop DK2.938 kr2.938 krKøb
7VVS.dk2.997,75 kr2.997,75 krKøb
8BilligVVS DK3.199 kr3.199 krKøb
9EL-GROSSISTEN3.294,98 kr3.294,98 krKøb
10vvsfittings.dk3.360 kr3.360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.945,8 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.231 kr.

Den nuværende pris på 2.201 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.201 kr37 kr (2%)
26. maj 20262.238 kr37 kr (2%)
23. maj 20262.201 kr37 kr (2%)
22. maj 20262.238 kr37 kr (2%)
8. maj 20262.201 kr38 kr (2%)
7. maj 20262.239 kr70 kr (3%)
3. maj 20262.169 kr7 kr (0%)
30. apr. 20262.162 kr323 kr (13%)
29. apr. 20262.485 kr323 kr (15%)
1. apr. 20262.162 kr215 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret