Gå til hovedindhold

Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom

HansgroheSanitetEAN: 4011097679112
Pris fra 3.118 krtil 4.247 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.129 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.886 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3118 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Focus Elektronisk håndvaskarmatur m/temp.reg. 6V
3.118 kr
Til butik
hansGrohe Focus Elektronisk håndvaskarmatur m/temp.reg. 6V billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 31171000
EAN: 4011097679112
Varenr.: 3336866
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.399 kr
Til butik
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Focus elektronisk håndvaskarmatur - den ultimative håndvaskoplevelse Vi har alle oplevet frustrationen ved at sprøjte vand rundt om vasken, når vi bruger traditionelle vandhaner. Men nu kan du sige farvel til disse udfordringer og sige hej til fremtiden i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097679112
Varenr.: 704111104
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-5%3.599 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Berøringsfri vandhane praktisk og hygiejnisk Med Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur slipper du for at røre ved hanen. Den infrarøde sensor tænder og slukker automatisk for vandet, hvilket gør den både praktisk og hygiejnisk. Vandtemperaturen kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097679112
Varenr.: 704111104
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom
3.828,01 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hansgrohe Focus Elektronisk håndvaskarmatur, 6v
3.912,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus berøringsfrit håndvaskarmatur, 6V, krom
4.247 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.118 kr3.118 krKøb
2CompletVVS3.399 kr3.399 krKøb
3LavprisVVS3.599 kr3.599 krKøb
4BilligVVS DK3.799 kr3.799 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.828,01 kr3.828,01 krKøb
6vvsfittings.dk3.912,5 kr3.912,5 krKøb
7Proshop DK4.247 kr4.247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.723 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.083 kr.

Den nuværende pris på 3.118 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Hansgrohe Focus elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20263.118 kr40 kr (1%)
9. maj 20263.158 kr40 kr (1%)
3. maj 20263.118 kr232 kr (8%)
3. apr. 20262.886 kr278 kr (9%)
2. apr. 20263.164 kr11 kr (0%)
1. apr. 20263.153 kr35 kr (1%)
21. mar. 20263.118 kr25 kr (1%)
2. mar. 20263.143 kr25 kr (1%)
7. feb. 20263.118 kr25 kr (1%)
3. feb. 20263.143 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret