Gå til hovedindhold

HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang

HansgroheSanitetEAN: 4011097679433
Pris fra 880 krtil 1.116 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 782 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 880 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang
880 kr
Til butik
HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 31607000
EAN: 4011097679433
Varenr.: 3336868
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur, krom
-6%881 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Praktisk Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur kombinerer stil og funktionalitet med et ergonomisk greb og et flot kromdesign. Armaturet har en praktisk løft-op bundventil og en keramisk kartusche, som sikrer en jævn og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097679433
Varenr.: 701554304
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur, krom
909 kr
Til butik
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Focus 100 - funktionelt og klassisk håndvaskarmatur Dette Focus håndvaskarmatur er klassisk og elegant i sin fremtoning, og så er det fyldt at funktioner, der vil gøre din dagligdag nemmere, og gøre at du kan spare på energien i hjemmet. AirPower-teknolog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097679433
Varenr.: 701554304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus håndvaskarmatur 100 med løft-op BV, krom
920,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Focus 100 håndvaskarmatur m/bundventil
991,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Focus 1-grebs håndvaskarmatur 100, med løft op
1.072,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur, krom
1.099 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 100 håndvaskarmatur med bundventil, krom
1.116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK880 kr919 krKøb
2LavprisVVS881 kr881 krKøb
3CompletVVS909 kr909 krKøb
4EL-GROSSISTEN920,99 kr920,99 krKøb
5MaintainIt991,25 kr991,25 krKøb
6vvsfittings.dk1.072,5 kr1.072,5 krKøb
7BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb
8Proshop DK1.116 kr1.116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang

PriceData har fulgt prisen på HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang i 182 dage. Laveste pris i perioden er 775 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 822 kr.

Den nuværende pris på 880 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for HANSGrohe Focus 100 etgreb håndvaskarmatur med bundventil med løft-op stang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026880 kr19 kr (2%)
25. maj 2026861 kr21 kr (2%)
24. maj 2026882 kr1 kr (0%)
23. maj 2026881 kr1 kr (0%)
22. maj 2026880 kr1 kr (0%)
21. maj 2026881 kr1 kr (0%)
20. maj 2026880 kr13 kr (1%)
14. maj 2026867 kr33 kr (4%)
13. maj 2026834 kr33 kr (4%)
11. maj 2026867 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret