Gå til hovedindhold

Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625104989
Pris fra 368 krtil 485,06 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117,06 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom
-5%368 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe af- og overløbssæt til SilicaTec vaske Dette Hansgrohe af- og overløbssæt er specielt designet til SilicaTec køkkenvaske. Med den praktiske løft-op funktion kan du nemt åbne og lukke for afløbet ved at dreje på grebet, der monteres på kanten af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4059625104989
Varenr.: 686918451
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe D16-11 Automatisk af- og overløbssæt til granitvask
416 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe afløbssæt 1 1/2", krom
439 kr
Til butik
Hansgrohe afløbssæt 1 1/2", krom billede

Produktinformation

Hansgrohe af- og overløbssæt krom til SilicaTec vaske, m/løft op & vandlås 1 1/2" tilgang 40/50 mm afgang Kurveventil 3 1/2" Bundventilen åbnes og lukkes ved at dreje på grebet som monteres på kanten af vasken Passer til køkkenvaskene du finder

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvasken
Farve: chrome
EAN: 4059625104989
Varenr.: 686918451
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe af/overløbssæt 40/50mm til enkeltvask granit
442,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe afløbssæt 1 1/2", krom
459 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
hansgrohe D16-11 Automatisk af- og overløbssæt til granitvask
485,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS368 kr368 krKøb
2CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
3BilligVVS DK439 kr439 krKøb
4vvsfittings.dk442,5 kr442,5 krKøb
5CompletVVS459 kr459 krKøb
6EL-GROSSISTEN485,06 kr485,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 442,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hansgrohe af-og overløbssæt til SilicaTec vaske med løft-op, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026368 kr48 kr (12%)
24. maj 2026416 kr48 kr (13%)
17. maj 2026368 kr74,5 kr (17%)
16. maj 2026442,5 kr74,5 kr (20%)
12. maj 2026368 kr46 kr (11%)
11. maj 2026414 kr46 kr (13%)
3. maj 2026368 kr21 kr (5%)
18. apr. 2026389 kr6 kr (2%)
17. apr. 2026395 kr6 kr (2%)
3. apr. 2026389 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret