Gå til hovedindhold

Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid

HansgroheSanitetEAN: 4059625296462
Pris fra 591 krtil 729 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 548 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 591 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe addstoris wc-børste mat hvid
591 kr
Til butik
Hansgrohe addstoris wc-børste mat hvid billede

Produktinformation

HG AddStoris WC-børste t/væg mat hvid

Produktspecifikationer

Kategori: hansgrohe AddStoris
EAN: 4059625296462
Varenr.: 2806804
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WC-børste AddStoris mathvid
600 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid
638 kr
Til butik
Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid billede

Produktinformation

Sørg for at hjælpen er lige ved hånden med Hansgrohe Hansgrohe AddStoris toiletbørsten er både funktionel og stilfuld, og med sin smukke finish passer den perfekt ind i dit moderne badeværelse. Den væghængte design og den enkle form gør, at børsten ikke b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 105 x 342 x 120 mm
EAN: 4059625296462
Varenr.: 778525100
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid
639 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid
729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk591 kr591 krKøb
2CS MEGASTORE DK600 kr639 krKøb
3LavprisVVS638 kr638 krKøb
4CompletVVS639 kr639 krKøb
5BilligVVS DK729 kr729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 623 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 591 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Hansgrohe AddStoris toiletbørste, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026591 kr9 kr (2%)
6. maj 2026600 kr23 kr (4%)
5. maj 2026623 kr24 kr (4%)
3. maj 2026599 kr51 kr (9%)
3. apr. 2026548 kr61 kr (10%)
18. mar. 2026609 kr2 kr (0%)
17. mar. 2026611 kr2 kr (0%)
3. mar. 2026609 kr52 kr (9%)
5. feb. 2026557 kr52 kr (9%)
4. feb. 2026609 kr52 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret