Gå til hovedindhold

hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625602782
Pris fra 509 krtil 679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 19. mar.

Sammenlign priser på hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Activera Select S brusesæt, vandbesparende, krom
509 kr
Til butik
Hansgrohe Activera Select S brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Activera Select S vandbesparende brusesæt Activera Select S fra Hansgrohe giver dig en enkel og funktionel bruseløsning, der fungerer både til badekar og bruseniche. Brusesættet er i krom, som giver et roligt og klassisk udtryk, der passer ind i de fleste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: hand shower head diameter 9.5 cm, shower hose leng
EAN: 4059625602782
Varenr.: 737705624
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansgrohe Activera Select S brusesæt 95 2jet EcoSmart m/bruserstang Varia 72cm krom
529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
hansgrohe Activera Select S Brusersæt 95 2jet EcoSmart Krom
583,51 kr
Til butik
hansgrohe Activera Select S Brusersæt 95 2jet EcoSmart Krom billede

Produktinformation

Activera Select S vandbesparende brusesætMed dette brusesæt fra Hansgrohe får du en enkel og funktionel løsning, der passer til både badekar og bruseniche. Brusesættet er i krom, som giver et rent og roligt udtryk, der passer ind i de fleste badeværelser.

Produktspecifikationer

EAN: 4059625602782
Varenr.: 15840200917327
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Activera Select S brusesæt, vandbesparende, krom
-6%602 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom
645 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Activera Select S brusesæt, vandbesparende, krom
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS509 kr509 krKøb
2CS MEGASTORE DK529 kr568 krKøb
3EL-GROSSISTEN583,51 kr583,51 krKøb
4LavprisVVS602 kr602 krKøb
5vvsfittings.dk645 kr645 krKøb
6BilligVVS DK679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for hansgrohe Activera Select Brusersæt, Håndbruser 95 2jet EcoSmart med bruserstang Varia 72 cm, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026509 kr18 kr (3%)
26. maj 2026527 kr18 kr (4%)
17. maj 2026509 kr20 kr (4%)
16. maj 2026529 kr21 kr (4%)
14. maj 2026508 kr1 kr (0%)
13. maj 2026509 kr1 kr (0%)
6. maj 2026508 kr1 kr (0%)
3. maj 2026509 kr20 kr (4%)
2. maj 2026489 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026488 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret