Gå til hovedindhold

OS Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser

OSTilbehør til tøjEAN: 5701273877010
Pris fra 33 krtil 38,92 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5,92 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser
33 kr
Til butik
Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdshandsker
Farve: 1
Artikel nr.: 877080
EAN: 5701273877010
Varenr.: 3526302
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
W-flex vinterhandske str. 8. Halvdyppet strik. Let foret. Grå
34 kr
Til butik
W-flex vinterhandske str. 8. Halvdyppet strik. Let foret. Grå billede

Produktinformation

Basismateriale polyester/akryl Sømløs handske med ribkrave Nitril-foam belægning Mikro foam overflade Akryl-for Kategori: II Halvdyppet Grå strik med sort belægning Opkradset inderside Letforet allround handske til brug i kølige omgivelser EN420:2003+A1:2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vinter handsker
EAN: 5701273877010
Varenr.: 1499049
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arbejdshandske W-Flex 877-8
-35%38,92 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdshandske W-Flex 877-8 billede

Produktinformation

Denne avancerede vinterarbejdshandske er nøje designet til at tilbyde optimal ydeevne i kolde arbejdsomgivelser. Handsken er letforet, hvilket sikrer både varme og komfort uden at gå på kompromis med fingerspidsfornemmelsen. Den sømløse konstruktion forbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Varme arbejdshandsker
EAN: 5701273877010
Varenr.: 365804

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
2Elvvs.dk34 kr34 krKøb
3Globaltools.dk38,92 kr38,92 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser

PriceData har fulgt prisen på Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser i 173 dage. Laveste pris i perioden er 29,7 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 38,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Handske W-flex str. 8 - Grå halvdyppet strik, let foret allround t/kølige omgivelser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633 kr1,75 kr (6%)
23. maj 202631,25 kr
22. maj 202632 kr
24. apr. 202631,25 kr
23. apr. 202632 kr
28. mar. 202631,25 kr
27. mar. 202632 kr
22. mar. 202631,25 kr
21. mar. 202632 kr
6. mar. 202631,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret