Gå til hovedindhold

OS Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd

OSTilbehør til tøjEAN: 5701273055869
Pris fra 56,25 krtil 83,01 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,76 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Industry Dollar handske str. 10
56,25 kr
Til butik
Industry Dollar handske str. 10 billede

Produktinformation

Industry Dollar handskeHåndflade: Natur oksehudOverhånd: Natur oksespaltKrave: Gummieret bomuldSyet med kevlartrådBomulds-håndfladeforKategori: IKvalitet: B/CIndustrihandske til især metalindustrienPPE klasse 1EN 388:2016; EN 420:2003+A1:2009

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Arbejdshandsker
EAN: 5701273055869
Varenr.: 508000070
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd
74 kr
Til butik
Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd billede

Produktinformation

Industry Dollar handske Håndflade: Natur oksehud Overhånd: Natur oksespalt Krave: Gummieret bomuld Syet med kevlartråd Bomulds-håndfladefor Kategori: I Kvalitet: B/C Industrihandske til især metalindustrien PPE klasse 1 EN 388:2016; EN 420:2003+A1:2009...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdshandsker
EAN: 5701273055869
Varenr.: 1483645
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arbejdshandske Industry Dollar Str. 10
-34%83,01 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdshandske Industry Dollar Str. 10 billede

Produktinformation

Denne arbejdshandske fra Industry Dollar-serien er skabt med henblik på at levere topkvalitets beskyttelse og komfort under forskellige industrielle opgaver. Handsken, der kommer i størrelse 10, er ideelt dimensioneret for at passe til de fleste mænds hæn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Arbejdshandsker
EAN: 5701273055869
Varenr.: 284156

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk56,25 kr56,25 krKøb
2Elvvs.dk74 kr74 krKøb
3Globaltools.dk83,01 kr83,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd

PriceData har fulgt prisen på Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd i 151 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 56,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 56,25 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Handske industri dollar str.10 Oksehud i håndfladen og oksespalt på overhånd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202656,25 kr7,06 kr (14%)
10. maj 202649,19 kr1,71 kr (3%)
9. maj 202650,9 kr1,71 kr (3%)
15. apr. 202649,19 kr1,19 kr (2%)
6. apr. 202648 kr1 kr (2%)
2. mar. 202649 kr
4. jan. 202649,19 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret