Gå til hovedindhold

Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard

NyborggaardSundhed og skønhedEAN: 5704602000059
Pris fra 64,95 krtil 84,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nyborggaard Hampeprotein 43% Ø, 200g.
64,95 kr
Til butik
Nyborggaard Hampeprotein 43% Ø, 200g. billede

Produktinformation

Nyborggaard Hampeprotein 43% er fremstillet af formalede og sigtede hampefrø.

Produktspecifikationer

Mærke: Nyborggaard
Kategori: Hampe protein
EAN: 5704602000059
Varenr.: 8415
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard
67 kr
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
Nyborggaard - Økologisk Hampeprotein 200g
-12%75 kr
Før 84,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nyborggaard - Økologisk Hampeprotein 200g billede

Produktinformation

Økologisk hampeprotein 43% fra danske Nyborggaard er en fin grøn proteinpulver, en superfood der indeholder alle de essentielle aminosyrer som kroppen har brug for. Proteinet har en sammensætning, som gør det særdeles let fordøjeligt. Du kan anvendes ham...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nyborggaard
Kategori: Protein Pulver
EAN: 5704602000059
Varenr.: 3266
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gr.
84,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk64,95 kr64,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked67 kr67 krKøb
3Organic Beauty Supply75 kr75 krKøb
4Duft og Natur84,95 kr84,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard

PriceData har fulgt prisen på Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard i 137 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hampeprotein 43% Nyborggaard Økologisk - 200 gram - Nyborggaard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202664,95 kr2,05 kr (3%)
13. apr. 202667 kr2,05 kr (3%)
31. mar. 202664,95 kr5 kr (8%)
11. mar. 202659,95 kr5 kr (8%)
10. mar. 202664,95 kr5 kr (8%)
7. mar. 202659,95 kr5 kr (8%)
19. jan. 202664,95 kr2,05 kr (3%)
17. jan. 202667 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret