Gå til hovedindhold

Din Sundhed Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life

Pris fra 124,95 krtil 150 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25,05 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Oil of life Hampefrøolie Ø, 250ml
124,95 kr
Til butik
Oil of life Hampefrøolie Ø, 250ml billede

Produktinformation

Økologisk koldpresset og uraffineret hampefrøolie fra Oil of life.

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Planteolie
EAN: 5704783000725
Varenr.: 35037
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hampefrøolie Ø Oil of life - 250 ml.
-10%139,45 kr
Før 154,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hampefrøolie Ø Oil of life - 250 ml. billede

Produktinformation

Hampefrøolie anvendes i tilskud til kosten på grund af dens høje indhold af omega 3 og omega 6 fedtsyrer, hvor de naturlige forhold er 3:1, som man ser det hos mennesket. Dette betyder, at olien har en høj ernæringsmæssig værdi. Omega 3 fedtsyren er den m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Din Sundhed
Kategori: Olier
EAN: 5704783000725
Varenr.: 18344
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk124,95 kr124,95 krKøb
2Duft og Natur139,45 kr139,45 krKøb
3Økologisk-Supermarked150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life

PriceData har fulgt prisen på Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life i 185 dage. Laveste pris i perioden er 118,4 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 133,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 124,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hampefrøolie Økologisk - 250 ml - Oil of Life de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026124,95 kr6 kr (5%)
14. apr. 2026118,95 kr14 kr (11%)
13. apr. 2026132,95 kr14 kr (12%)
1. apr. 2026118,95 kr6 kr (5%)
30. mar. 2026124,95 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026123,95 kr5 kr (4%)
15. mar. 2026118,95 kr5 kr (4%)
14. mar. 2026123,95 kr9 kr (7%)
13. mar. 2026132,95 kr14 kr (12%)
1. mar. 2026118,95 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret