Gå til hovedindhold

Solar Plus Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm

Solar PlusEludstyrEAN: 5709885351485
Pris fra 16,43 krtil 18,34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1,91 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.43 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hammerbor Sds Plus Eco Ø10X160
16,43 kr
Til butik
Hammerbor Sds Plus Eco Ø10X160 billede

Produktinformation

Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm Søgetermer: 0897100333 - 5259R10.0160 - 900121158 - 5709885351485

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tools
EAN: 5709885351485
Varenr.: 8810506584401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm
17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hammerbor sds plus eco ø10x160
17,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HAMMERBOR SDS PLUS ECO Ø10X160
18,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk16,43 kr16,43 krKøb
2CS MEGASTORE DK17 kr56 krKøb
3MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN18,34 kr18,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm

PriceData har fulgt prisen på Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 14,83 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 16,43 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Hammerbor SDS-Plus Ø10mm Arbejdslængde 100mm Skærlængde 160mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202616,43 kr
19. maj 202617 kr
14. apr. 202616,43 kr1,07 kr (6%)
13. apr. 202617,5 kr1,85 kr (12%)
20. feb. 202615,65 kr
19. feb. 202616,25 kr
9. feb. 202616,23 kr8,77 kr (35%)
31. jan. 202625 kr16 kr (39%)
29. jan. 202641 kr1 kr (2%)
25. jan. 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret