Gå til hovedindhold

Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort

HamaPlanterEAN: 4047443410238
Pris fra 234 krtil 309 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama EWS-Trio - Vejrstation - sort
234 kr
Til butik
Hama EWS-Trio - Vejrstation - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hama
Kategori: Vejrstationer & termometre
Farve: 2
Artikel nr.: 00186311
EAN: 4047443410238
Varenr.: 6488022
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama "EWS-Trio" - weather station
234 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hama "EWS-Trio" Vejrstation Trådløs Indendørs Udendørs Sort
239 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hama Vejrstation EWS-Trio 3x Sensor Sort
-20%279 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK234 kr273 krKøb
2Proshop DK234 kr273 krKøb
3CompuMail DK239 kr239 krKøb
4Teknikproffset DK279 kr338 krKøb
5Boligcenter DK289 kr289 krKøb
6Vivas DK309 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort

PriceData har fulgt prisen på Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Hama EWS-Trio trådløs vejrstation - indendørs/udendørs, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026234 kr1 kr (0%)
30. maj 2026235 kr1 kr (0%)
28. maj 2026234 kr1 kr (0%)
26. maj 2026235 kr1 kr (0%)
9. maj 2026236 kr10 kr (4%)
27. apr. 2026246 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026250 kr5 kr (2%)
16. apr. 2026255 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026250 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026249 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret