Gå til hovedindhold

Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang

HaloPowerBelysningEAN: 5703451005000
Pris fra 587,83 krtil 695 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107,17 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 461,95 kr 7. maj

Sammenlign priser på Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 587.83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Transformer Halopower Mini 70/1-KT 70W 1 udgang
587,83 kr
Til butik
Transformer Halopower Mini 70/1-KT 70W 1 udgang billede

Produktinformation

1-faset belysningstransformer for 12V halogenbelysning. Kan dæmpes med lysdæmpere, som er konstrueret for transformerbelastning med ring-kernetransformere.

Produktspecifikationer

Kategori: Alle Tilbud
EAN: 5703451005000
Varenr.: 15848796389711
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Transformer Halopower Mini 70/1-KT 70W 1 udgang
587,83 kr
Til butik
Transformer Halopower Mini 70/1-KT 70W 1 udgang billede

Produktinformation

Transformer Halopower Mini 70/1-KT er en jernkerne-transformer med en effekt på 70 watt og én udgang, designet til at levere stabil og effektiv strømforsyning til halogenbelysning. Med sin kompakte størrelse og pålidelige konstruktion sikrer den optimal d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle Tilbud
EAN: 5703451005000
Varenr.: 15109789909318
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HaloPower TRANSFORMER 70/1-KT mini 70VA
599 kr
Til butik
HaloPower TRANSFORMER 70/1-KT mini 70VA billede

Produktinformation

TRANSFORMER 70/1-KT mini 70VA Produkt beskrivelse: 1-faset belysningstransformer for 12 Volt halogen-belysning, konstrueret og produceret som sikker-hedstransformer i henhold til EN61558-2-6. CE-mærket. Plastkapslet og indstøbt i selvslukkende polyurethan. Isolationsklasse II - dobbeltisoleret. Kortslutningssikker og beskyttet mod overbelastning...

Produktspecifikationer

Mærke: HaloPower
Kategori: Drivere spoler og transformatore
Artikel nr.: HPM 70/1-KT
EAN: 5703451005000
Varenr.: 2762145
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Noratel/Lübcke jernkerne transformer
649 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang
695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN587,83 kr587,83 krKøb
2EL-NETSALG587,83 kr587,83 krKøb
3Proshop DK599 kr638 krKøb
4Greenline649 kr649 krKøb
5Elvvs.dk695 kr695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang

PriceData har fulgt prisen på Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369,56 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 587,83 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 70w 1 udgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026587,83 kr6,83 kr (1%)
27. maj 2026581 kr6,83 kr (1%)
26. maj 2026587,83 kr6,83 kr (1%)
23. maj 2026581 kr6,83 kr (1%)
22. maj 2026587,83 kr6,83 kr (1%)
20. maj 2026581 kr52 kr (10%)
15. maj 2026529 kr62 kr (13%)
9. maj 2026467 kr5,05 kr (1%)
7. maj 2026461,95 kr5,05 kr (1%)
6. maj 2026467 kr5,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret